Strony internetowe Bielsko

Google Moja Firma?

Przedstaw swoją działalność w pigułce bezpośrednio w Google dzięki narzędziu Google Moja Firma

Ułatw swoim Klientom dostęp do podstawowych informacji o twojej firmie, daj się zlokalizować w mapach Google, wykorzystaj pozytywne opinie swoich usługobiorców!

Usługa Google Moja Firma jest wszechstronnym narzędziem wspierającym pasywną promocję działalności Twojej firmy. Wyjdź naprzeciw osobom szukającym w twoim mieście usługodawcy w danej specjalizacji, daj się odnaleźć Klientom, którzu szukają produktów które sprzedajesz. Wykorzystaj narzędzie z którego w twoim regionie codzienne korzystają tysiące osób. Spraw z naszą pomocą, aby wykorzystać ten potencjał i pozyskać nowych odbiorców na twoje produkty i usługi. Optymalne i efektywne wykorzystanie Google Moja Firma jako kolejny element promocji w internecie pomoże zwiększyć zyski dla Twojej Firmy.

Zdobądź z nami nowych Klientów dzięki Google Moja Firma

Kompleksowo zadbany o wizerunek twojej firmy, wdrożenie oraz aktualizację profilu w Google.

Skorzystaj z naszej oferty - tworzymy oraz administrujemy wizytówkami Google, korzystając z wdrażanych funkcjonalności w zależności od branży, w której działasz oraz grupy docelowej
klientów do której kierujesz swoje produkty i usługi.

 

Poprawa wizerunku na tle konkurencji

Aktualne i wysoko pozycjonowane wizytówki (w tym w mapach Google) tworzą dodatkową wartość istotną w trakcie podejmowania decyzji przez zleceniobiorców i osoby kupujące.

Pozyskiwanie nowych Klientów

Wykorzystaj profile Google Moja Firma jako kolejne drzwi dla nowych Klientów oraz nowy kanał promowania swojej firmy w sieci, bezpośrednio w przeglądarce i mapach.

Skieruj nowych Klientów do swojej firmy

Doskonała widoczność twojej firmy sprawia, iż łatwiej dotrą do Ciebie nowi Klienci, jak również Klienci lokalni dla których Twoja firma w końcu stała się widoczna i dostępna.

Opieka techniczna i wsparcie

Zaufaj naszemu doświadczeniu w zarządzaniu, administrowaniu profili Google Moja Firma. Pozostaw nam dbanie o aktualność informacji o twojej firmie (dane kontaktowe, godziny otwarcia, lokalizacje, wskazówki dojazdu)

Szybki czas i niskie koszty

Wpółpracując z nami kompleksowo, zyskujesz czas i pieniądze. Dla naszych Klientów oferujemy najniższe na rynku ceny związane z obsługą narzędzi Google Moja Firma.

Połącz strony internetowe i sklepy z wizytówką

Połącz swoją działalność w internecie w jednym punkcie swojej firmy na mapach Google. Wykorzystaj pozycjonowanie stron i komentarze aby być w zasięgu ręki dla swoich Klientów, zarówno lokalnych jak i zewnętrznych.

Sklepy Internetowe Bielsko

Dlaczego warto wykorzystać profile
google moja firma ?

Natychmiastowe wdrożenie usługi

Założenie wizytówki i edycja profilu zajmuje stosunkowo niewiele czasu!

Profilowanie działalności

Wykorzystaj znaczniki punktów POI do zdefiniowania rodzaju działalności - usług i produktów które sprzedajesz!

Dbaj o dane swojej firmy

Systematyczna administracja wizytówek Google zapewnia ciągłość aktualności danych, informacji kontaktowych etc.

Rozwijaj się z Google

Korzystaj z oferowanych przez Google nowości produktowych.


Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Exponet Bielsko-Biała w zakresie: pozycjonowanie stron, pozycjonowanie sklepów internetowych. Strony internetowe i sklepy.