Pozycjonowanie Bielsko

Profesjonalny hosting

Utrzymuj swój serwis na stabilnym serwerze

Wybierz ofertę hostingową dopasowaną do twoich potrzeb.
Najczęściej wybierany!

Pakiet hostingowy

Small

200 PLN netto
opłata roczna

Pakiet hostingowy

Biznes

300 PLN netto
opłata roczna

Pakiet hostingowy

Biznes Pro

420 PLN netto
opłata roczna
Cecha   
Pojemność serwera5120 MB10240 MB30720 MB
Roczny pakiet ruchu z/do sieci Internet *50 GB150 GBbez limitu
Bezpłatna subdomena www.twojafirma.bls.pl
Panel Administracyjny do zarządzania kontem
Obsługa PHP
Utrzymanie primary i secondary DNS
Ilość kont na serwerze FTP115
Edycja kont FTP
Bazy MySQL/MyISAM1525
phpMyAdmin
Usługa Catch-all
Dostęp FTP do wydzielonego katalogu
Możliwość dowolnego podziału powierzchni
Ilość kont pocztowych21050
Ilość aliasów e-mail620bez limitu
Zarządzanie aliasami
Serwer FTP
File Manager / Web FTP
Liczba domen15brak limitu
Liczba poddomenbrak limitubrak limitubrak limitu
Logi serwera
Obsługa PHP
Serwer baz danych
Serwer poczty
Własne strony błędów
Autorespondery
Skaner poczty
Antywirus
Autoryzacja SMTP
Statystyki transferu
Poddomeny typu “*”
Opłata miesięczna **brak36,10 PLN50 PLN
Opłata kwartalna **75 PLN96,80 PLN135 PLN
Opłata półroczna **140 PLN171,92 PLN240 PLN
Opłata roczna **200 PLN300 PLN420 PLN
KUP TERAZ KUP TERAZ KUP TERAZ

Pakiet "Small" jest przeznaczony tylko dla Klientów Indywidualnych.
* Limit ruchu jest rozłożony proporcjonalnie na 12 miesięcy w roku i ruch jest ograniczany miesięcznie.
** Wszystkie ceny są cenami netto i nie zawierają 23% podatku VAT.
*** Każdy z pakietów zawiera bezpłatny adres internetowy (domenę) : www.twojafirma.bls.pl.

Aby strona mogła działać poprawnie, niezbędny jest hosting na najwyższym poziomie. Serwery Exponetu znajdują się w specjalistycznej serwerowni w Warszawie, gdzie zapewnione są idealne warunki do ich pracy. To właśnie inwestycje w sprzęt sprawiły, że możemy zaoferować niezawodny, bezpieczny i szybki hosting.

Dobry hosting to podstawa aby w dzisiejszych czasach klient był w pełni zadowolony ze swojej strony internetowej. Parametry takie jak szybkość wczytywania się strony internetowej, ilość miejsca dostępnego dla strony czy duży miesięczny transfer danych odgrywają decydującą rolę w wyborze dokonywanym przez klienta. Dlatego tak ważne jest aby firmy tworzące strony internetowe posiadały własne serwery które mogą być skonfigurowane w taki sposób aby stworzyć najkorzystniejszą ofertę na rynku. Kiedy firma jest właścicielem serwera ograniczenia występują już tylko i wyłącznie po stronie maszyny, która zresztą może być ulepszana według potrzeb klientów. Jeżeli mamy już własną stronę www z domeną, to potrzebny jest nam już tylko hosting i tutaj trzeba by było coś wybrać. Na początku sprawdźmy ile nasz strona "waży", czyli ile zajmuje miejsca na serwerze. Następnie jeżeli to jest nowa strona z nową domeną to początkowy transfer raczej nie będzie zbyt duży. Inaczej jest jeżeli domena jest już wypozycjonowana i znamy przybliżoną dzienną liczbę odwiedzin strony. Wtedy najistotniejszym parametrem jest właśnie transfer miesięczny. Jeżeli jest on wysoki to nie każdy hosting będzie nas dobry. Po przekroczeniu limitu transferu danych konto hostingowe jak i cała strona przestaną działać, co prawda można wtedy zwiększyć limit płacąc dodatkowo, ale jest to czasochłonne. U nas hostingowe ma bardzo duży limit transferu danych i jeszcze się nie zdarzyło w historii firmy aby ktoś go przekroczył, a mamy ponad 500 klientów w tym banki i inne instytucje dla których najważniejsza jest niezawodność i dostęp do usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Kolejną usługą związaną z hostingiem jest poczta e-mail. Liczbą konto pocztowych i ich aliasów także jest określona w umowie hostingowej. Poczta e-mail także ma swój limitowany transfer i albo jest on zwarty w całkowitym transferze albo jest to osobna liczba. W naszej firmie transfer poczty e-mail jest nielimitowany oraz co bardzo ważne można przesyłać bardzo duże załączniki bez żadnych dodatkowych opłat. Poczta jest przechowywana na serwerze tak długo aż zostanie usunięta przez klienta. Kolejną istotną kwestią są backupy konta klienta. Trzeba zaznaczyć że jest to bardzo istotna kwestia, bo w przypadku przypadkowego usunięcia ważnych plików można jest w każdej chwili przywrócić z kopii bezpieczeństwa. Backupy są tworzone w ściśle określonych porach co określoną ilość czasu. W naszym przypadku jest to godzina 00.00 każdego dnia tygodnia, czyli można odzyskać backup z ostatnich 24h. I takie kopie są przechowywane przez 7 kolejnych dni, ale pozostaje kopia robiona 1 dnia każdego miesiąca i one jest przechowywana przez 2 lata czasu, czyli zawsze są kopie z ostatnich 24 miesięcy dostępne po konsultacji z administratorem, czas odzyskiwania danych w takim przypadku to do 48h , a backupy z ostatniego tygodnia to ok 120 minut. Nasz administrator jest dostępny dla Państwa 24h na dobę i zawsze bardzo chętnie rozwiąże każdy problem z jakim spotkają się nasi użytkownicy.

Konfiguracja pocztowa:

Login: cały adres mailowy POP3
Nazwa serwera: poczta-serv5.expo-net.com.pl
Port: 110
Bezpieczeństwo połączenia: STARTTLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło

SMTP

Nazwa serwera: poczta-serv5.expo-net.com.pl
Port: 587
Bezpieczeństwo połączenia: STARTTLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło

IMAP

Nazwa serwera: poczta-serv5.expo-net.com.pl
Port: 143
Bezpieczeństwo połączenia: STARTTLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło