Pozycjonowanie stron Bielsko

Skuteczne i stabilne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron Bielsko
Pozycjonowanie stron

Wykorzystaj naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany system narzędzi i infrastrukturę. Spraw aby twoja firma była widoczna na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Skuteczne narzędzia, ciągły monitoring i analiza pozycji. Usługa płatna za efekt dopiero po pojawieniu się na pierwszej stronie Top 10 Google! Prowadzisz firmę i czujesz potrzebę bycia widocznym w wynikach wyszukiwania Google? Masz zamiar zdobyć nowych Klientów na swoje produkty i usługi? Najlepszym sposobem na dotarcie do większej ilości potencjalnych odbiorców jest dla Ciebie skuteczne pozycjonowanie. W dodatku oferowana przez naszą firmę usługa jest płatna dopiero za efekt, czyli w momencie kiedy zaczniemy dla Ciebie zarabiać uwidaczniając twoją ofertę na wysokich pozycjach wyszukiwarki Google. Sprawdź co możesz zyskać i jak wiele straciłeś poprzez brak wysoko wypozycjonowanej strony.

Pozycjonowanie stron internetowych płatne za efekty

Zwiększ sprzedaż swoich produktów i usług, które świadczy Twoja Firma

Czy Twoja firma potrzebuje pozyskać nowych obiorców towarów i usług? Z wyszukiwarki Google korzysta na codzień prawie każdy użytkownik sieci. Gdy nie ma Cię w Google, twoi potencjalni Klienci trafiają do twojej konkurencji. Chcesz ich pozyskać? Pomożemy Tobie i twojej firmie.

Cennik Pozycjonowania

Pozycjonowanie Lokalne

PLN netto 150 / miesiąc

 • PIERWSZY MIESIĄC GRATIS!
 • bezpłatna analiza
 • pozycjonowanie płatne po uzyskaniu pozycji
 • płatne pozycje tylko Top10
 • bezpłatne pozycje będące poza Top10
 • do 10 słów kluczowych
 • frazy związane z rynkiem loklanym (miasto / miesjcowość)
 • możliwość rozbudowy fraz + 25zł/netto/m-c za dodatkowe słowo kluczowe

Pozycjonowanie Kompleksowe

PLN netto od 999 / miesiąc

 • PIERWSZY MIESIĄC GRATIS!
 • bezpłatna analiza i audyt
 • pozycjonowanie płatne po uzyskaniu pozycji
 • płatne pozycje tylko Top10
 • bezpłatne pozycje będące poza Top10
 • do 50 słów kluczowych
 • gwarancja pozycji na rynku ogólnopolskim i lokalnym
 • cykliczne rozbudowa treści na stronach
 • linkowanie wewnętrzą i zewnętrzną infrastrukturą
 • możliwość rozbudowy fraz w promocyjnej cenie
 • bezpłatne raporty
 • bezpłatna aktualizacja profili społecznościowych
 • pisanie postów na social media
 • bezpłatne porady specjalisty

Etapy pozycjonowania

Zespół działań marketingowych, informatycznych i strategia promowania serwisu Klienta w wyszukiwarkach przebiega na kilku płaszczyznach.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące tematyki związanej z pozycjonowaniem stron.

Pozycjonowanie (zwane potocznie SEO - czyli w angielskim tłumaczeniu optymalizowanie stron pod kątem silników wyszukiwarek) jest złożonym i skomplikowanym systemem podejmowanych działań, których efektem jest doprowadzenie pozycjonowanej strony do stanu, w którym osiąga ona wysokie pozycje w organicznych winikach wyszukiwania, a co za tym idzie zwiększa ona swoją widoczność dla potencjalnych odbiorców. Proces pozycjonowania współczesnych stron wymaga od firm pozycjonujących podjęcia szeregu zadań i systematycznej długofalowej pracy. Wpływ na pozycję danej strony w wyszukiwarce ma albowiem bardzo duża ilość branych przez Google parametrów i czynników, które jej algorytmy weryfikują, poddają ocenie w zestawieniu z konkurencyjnymi stronami starając się nieustannie dopracowywać jakość zwracanych wyników. Dlatego też najważniejszą istotą pozycjonowania jest określenie strategii działań, ich systamatyczność oraz wielkość skali podejmowanych wdrożeń, zmian i rozwoju.

Ze względu na fakt, iż w naszym kraju praktycznie wszystkie wyszukiwania bezpośrednie odbywają się za pomocą wyszukiwarki Google (według danych na 2019 rok jest to ponad 98% wszystkich wyszukiwań (2 procent posiada wyszukiwarka bing i pozostałe)) - nie ulega wątpliwości jaki zasięg może mieć nasza strona z ofertą produktów i usług w skali kraju. Bezsprzecznie pozycjonowanie jest promocją firmy o największym zasięgu jeśli chodzi o dostępne media, jednocześnie o bardzo korzystnej relacji ponoszonych kosztów do stopnia konwersji czyli w skrócie - przełożenia się poniesionych nakładów na zdobycie nowej grupy klientów czy pozyskanie nowych kontrahentów. Reasumując - dzięki usłudze jaką jest pozycjonowanie - pozyskasz nowych Klientów i nowe rynki zbytu swoich produktów i usług.

Dla jakiego biznesu jest ono niezbędne w dzisiejszych czasach? Praktycznie nie istnieje branża, która nie bazowałaby na kliencie zdobytym bezpośredniego z internetu. Z racji tego, iż dzisiaj każdy (nawet spontanicznie w przypadku telefonu komórkowego) polega na tym co podpowiada nam wyszukiwarka Google, pozycjonowanie jest dominującym kanałem dotarcia użytkowników do naszej strony. Niezależnie od rodzaju oferowanych produktów i usług, zasięgu naszego działania oraz celu zdobycia nowych odbiorców naszej strony czy sklepu internetowego, pozycjonowanie jest dzisiaj najważniejszym elementem działań podejmowanych na rzecz naszej widoczności w sieci.

Proces pozycjonowania w strategicznym podejściu ma prowadzić do osiągnięcia nie tylko wysokich, ale i stablinych w czasie pozycji w wyszukiwarce. Efektem tego jest większa jej widoczność dla ogółu odbiorców - ten wzrost dostępności prowadzi natomiast do zwiększenia naturalnego ruchu na danym serwisie. Im wyżej w Google - tym więcej wejść. Dane mówią same za siebie - według przeprowadzonej analizy rozkładu współczynnika CTR - współczynnik konwersji dla wejść z wyszukiwarki w przypadku pierwszej pozycji wynosi ponad 32% - w porównaniu strona konkurecji która plasuje się na ostatnim miejscu (pierwszej strony pozycjonowania wyników w Google) to zaledwie 1.5%. Jak widać - bedąc na pierwszym miejscu w swojej branży możemy mieć blisko 20-krotnie większy ruch (tym samym więcej klientów) niż w przypadku gdy nasza strona zajmuje 10 miejsce. A co jeśli w ogóle Cię nie ma w wynikach wyszukiwania - odpowiedź jest prosta :)

Jeśli strona jest wykonana w sposób prawidłowy i zawiera treści na temat, pierwsze efekty pracy zaowocują nam pozycjami po czasie od 2 miesięcy do 6 miesięcy w zależności od branży i wybranych fraz kluczowych

Za pozycjonowanie pobieramy opłaty dopiero gdy strona znajdzie się na pozycjach w kombinacjach fraz kluczowych zawartych na umowie.

Oczywiście jeśli strona jest zbudowana w prawidłowy sposób i uwzględnia nowe technologie, to oczywiście możemy ją pozycjonować, nie ma potrzeby budowy nowego serwisu. Oczywiście każdy przypadek jest indywidualny i dlatego zawsze analizujemy każdą stronę i przedstawiamy wyniki analizy naszym klientom.

Wydawać by się mogło że nie, niestety ma i to coraz większy, ponieważ google mierzy szybkość ładowania się strony i promuje strony które ładują się szybciej. Dlatego należy pamiętać aby nie pakować strony do przeładowanych kont hostingowych.

Każdy przypadek jest indywidualny i po analizie oraz audycie SEO stwierdzamy czy należy przeprowadzić tylko optymalizację, czy też należy przerobić istniejącą stronę pod kontem pozycjonowania. Ale spokojnie tym wszystkim zajmujemy się za Ciebie.

Nie ma powiązania pomiędzy pozycjonowaniem a linkami sponsorowanymi.

Są to działania SEO polegające na wypromowaniu serwisu w danym regionie kraju lub mieście np. pozycjonowanie – jest frazą regionalną, czyli usługą skierowaną w danym mieście. Dla kogo jest pozycjonowanie regionalne dla każdego kto prowadzi biznes, sprzedaż, usługi na danym ograniczonym geograficznie terenie a nie na terenie całego kraju czy kontynentu.

Budowa strony ma takie samo znacznie jak budowa bolidu, jeśli konstrukcja jest dobrze przygotowana, dołożony jest dobry silnik wówczas mamy szansę na utrzymanie się w czołówce. Jeśli nasza strona jest "zlepkiem" zrobionym szybko, nie posiadającym odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych, ma bardzo małe szanse aby być wysoko.

To naturalny efekt spowodowany różnymi czynnikami. Ponieważ google to wyszukiwarka, żywy organizm który nieustannie jest ulepszany, uczy się na bieżąco. Następnie i najważniejsze konkurencja nie śpi i również działa w pozycjonowaniu swoich stron, dlatego tak ważna jest systematyczna praca. Czy pobierana jest opłata za działania? - Pobieramy opłaty dopiero za efekty nie za działania.
 

Pozycjonowanie jako nowe źródło istotnych informacji

Pozycjonowanie stron, jeśli odbywa się długotermninowo i strategicznie, może stać się dla właściciela strony czy sklepu źródłem cennych danych. Zwiększenie ruchu na stronie, analiza danych demograficznych i geograficznych, źródeł odwiedzin i charakterystyki osób szukających naszej firmy, pozwoli nam użyskać mnóstwo istotnych informacji.

 • Dowiedz się więcej o swoich Klientach
  Dzięki przyrostowi ruchu na stronie i analizie jego źródeł, dowiesz się kto i skąd wchodzi na twoją stronę czy sklep.
 • Wzmacnianie wizerunku marki
  Poprzez stałą widoczność na wysokich pozycjach wyszukiwarki Google utrwalasz w swojej branży włąsną markę.
 • Dostosowywuj swoją ofertę
  Analizując przekrój demograficzny swoich użytkowników, będziesz w stanie lepiej rozbudowywać swoją ofertę, poznasz i dowiesz się na co istnieje popyt.
 • Zwiększaj swoje obroty
  Pozyskanie nowych rynków zbytu nierozerwalnie wiąże się ze zwiększeniem sprzedaży. Dlatego pozycjonowanie jest istotnym elementem twojej reklamy i marketingu.
 • Analizuj dane demograficzne
  Dzięki informacjom zbieranym w procesie pozycjonowanie, z wykorzystaniem narzędzi takich jak Google Analytics, dowiesz się więcej na temat swoich odbiorców.
 • Konkuruj na rynku lokalnym i ogólnopolskim
  Pozycjonowanie pozwoli Ci nie tylko konkurować na twoim lokalnym rynku, zwiększenie widoczności twojej strony czy sklepu niezależnie od regionu i lokalizacji, pozwala zdobyć Klientów z każdego miejsca w Polsce (pozycjonowanie ogólnopolskie)
 1. Wybór fraz kluczowych
  Najpierw należy przeanalizować branże pod względem popularności, a następnie dobieramy pulę fraz kluczowych najlepiej opisującą branżę.
 2. Audyt i optymalizacja techniczna strony
  Kolejnym krokiem jest budowa strony od podstaw dedykowanej i zoptymalizowanej pod dane pozycjonowanie. Jeśli już posiadamy stronę możemy przeprowadzić optymalizację techniczną strony, która pozwoli nam na rozpoczęcie kolejnego kroku, jednakże należy się liczyć z tym, iż może to być mniej efektywne.
 3. Wartościowy kontent na stronie
  Należy pamiętać o tym iż aby strona była widoczna w google, musi być na temat, a jej treść musi być autorska, dedykowana dla danego serwisu. Kopiowana treść z innych stron, nawet w olbrzymich ilościach nie daje praktycznie nic, bo wyszukiwarka Google widzi to jako kopia już istniejących treści.
 4. Jakościowe linkowanie do serwisu
  Optymalizacja i treści na stronie to dobra baza, ale aby być widocznym w google należy stworzyć tzw. mapę drogowskazów do niej, czyli linków prowadzących. I tu jeśli linki są wysokiej jakości, dobrze opisane to powodują wzrost pozycji serwisu, działa to jak reklama w telewizji, jeśli jest powtarzana z odpowiednią gęstością i czasem, to jest zapamiętana.
 5. Analiza i działania wyprzedzające
  Strona pozycjonowana jest przez nas cały czas monitorowana. Sprawdzane są pozycje fraz kluczowych, analizowane są dane ze statystyk, jak również na bieżąco analizujemy aktualizacje algorytmów wyszukiwarki Google. Daje nam to możliwość rozwoju serwisu i zaplecza w odpowiednim kierunku.

Pozycjonowanie stron Bielsko - Informacje

strony internetowe bielsko zalety i wady pozycjonowania

Strony internetowe - zalety i wady sposobów linkowania

Czytaj więcej
artykuly sponsorowane a ich wplyw na pozycjonowanie stron internetowych

Artykuły sponsorowane a pozycjonowanie stron www

Czytaj więcej
wiedza na temat pozycjonowania stron dla przedsiebiorcow

Wiedza o pozycjonowaniu dla przedsiębiorców

Czytaj więcej
samodzielne pozycjonowanie stron www we własnym zakresie

Samodzielne pozycjonowanie stron www

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron onsite bielsko

Pozycjonowanie stron - działania on-site

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron pillar i klastry

Klastry tematyczne w pozycjonowaniu

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron dla firm z miasta Bielsko Biała

Pozycjonowanie stron lokalne na miasto Bielsko

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron i facebook

Pozycjonowanie i SEO na Facebooku

Czytaj więcej
budzetowe pozycjonowanie stron Bielsko

Budżetowe pozycjonowanie, czyli poznaj absolutne minimum

Czytaj więcej
wlasciwy dobor slow kluczowych do pozycjonowania

Właściwy dobór słów kluczowych do pozycjonowania

Czytaj więcej
etyka w pozycjonowaniu stron

Etyka w pozycjonowaniu stron

Czytaj więcej
korzysci z pozycjonowania

Korzyści wynikające z pozycjonowania

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron bielsko ogladalnosc stron

Strony internetowe - jak zwiększyć oglądalność

Czytaj więcej
promowanie przez pozycjonowanie i ads

Pozycjonowanie stron - hosting w pozycjonowaniu

Czytaj więcej
wartosciowe tresci maja skuteczny wplyw na pozycjonowanie

Zły content vs Pozycjonowanie - unikaj 10 podstawowych błędów

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron wykorzystuje frazy long tail

Frazy długiego ogona w pozycjonowaniu - Long Tail

Czytaj więcej
pozycjonowanie platne za wynik bielsko

Pozycjonowanie na miasto czy ogólnopolskie

Czytaj więcej
optymalizuj pod adwords

Reklamy w wyszukiwarkach - wpływ na SEO

Czytaj więcej
Optymalizacja stron i sklepów

Witamy na statku optymalizacji

Czytaj więcej
pozycjonowanie dla poczatkujacych

Przewodnik dla początkujących w optymalizacji

Czytaj więcej
pozycjonowanie pod mobile first

Jaki wpływ na pozycjonowanie ma wdrożone przez Google indeksowanie Mobile-First ?

Czytaj więcej
algorytmy google a pozycjonowanie na co zwracac uwage

Kolejna aktualizacja algorytmu wyszukiwania Google

Czytaj więcej
usluga google a pozycjonowanie stron i sklepow

Co dalej z usługą Goo.gl

Czytaj więcej
dobor slow do pozycjonowania za pomoca google autocomplete

Google Autocomplete w celu doboru słów kluczowych

Czytaj więcej
stosunek ilosci kodu do ilosci tresci ma wplyw na pozycjonowanie stron

Jaki wpływ na pozycjonowanie ma stosunek ilości kodu do contentu?

Czytaj więcej
warto wybrac pozycjonowanie platne za efekt

Pozycjonowanie płatne za efekt czy ryczałt za nic?

Czytaj więcej
warto uwzglednic pozycjonowanie w swoim planie marketingowym

Plan marketingowy a usługa pozycjonowania

Czytaj więcej
pozycjonowanie a wyszukiwanie glosowe

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach głosowych

Czytaj więcej
pozycjonowanie jako klucz do sukcesu

Optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek

Czytaj więcej
pozycjonowanie malych biznesow

Najlepsza strategia SEO dla małych firm

Czytaj więcej
pozycjonowanie poprawione dzieki testom rich 2

Popraw swoje pozycjonowanie dzięki Rich Results

Czytaj więcej
Czy OGP może przyczynić się do zwiększenia ruchu na twojej stronie

Pozycjonowanie a Open Graph

Czytaj więcej
pozycjonowanie lokalne bielsko biala

Kiedy kłaść nacisk na pozycjonowanie lokalne

Czytaj więcej
pozycjonowanie landing page

Rozszerz pozycjonowanie dzięki Landing Page

Czytaj więcej
Pozycjonowanie to proces długofalowy

Jak długo się czeka na efekty pozycjonowania?

Czytaj więcej
konstrukcja stron a pozycjonowanie

Konstrukcja stron a pozycjonowanie

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron duplicated content

Pozycjonowanie a duplicated content

Czytaj więcej
czas ladowania strony sklepu na pozycjonowanie

Wpływ czasu ładowania na pozycjonowanie

Czytaj więcej
Popraw swoje pozycjonowanie

Dd czego zależy ranking i pozycjonowanie naszej strony.

Czytaj więcej
local search update wplyw na pozycjonowanie

Pozycjonowanie - Listopadowy Update Google

Czytaj więcej
adwords a pozycje

Wpływ linków sponsorowanych (Google adwords) na pozycjonowanie

Czytaj więcej
algorytmy w pozycjonowaniu stron

Pozycjonowanie a zmiany algorytmów wyszukiwarki Google

Czytaj więcej
architektura stron ma wpływ na pozycjonowanie

Architektura strony – czym jest i jaki ma związek z SEO?

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron 2020 wytyczne

Pozycjonowanie stron w Google w 2020 roku

Czytaj więcej
pozycjonowanie produktów wykorzystaj merchant center

Merchant Center a pozycjonowanie

Czytaj więcej
analiza pozycjonowania przy uzyciu semstorm

Jak analizować widoczność strony

Czytaj więcej
monitoring pozycji jest istotny w pozycjonowaniu

Widoczność w google a monitorowanie pozycji

Czytaj więcej
skuteczne pozycjonowanie elementem sukcesu w marketingu

Skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Czytaj więcej
seo lokalne istota pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie lokalne - to musisz wiedzieć

Czytaj więcej
strony blogowe warto pozycjonowac

Pozycjonowanie stron blogowych

Czytaj więcej
optymalizaca wazna dla malych i srednich firm

Pozycjonowanie dla małych i średnich firm

Czytaj więcej
audyt strony jest konieczny podczas pozycjonowania

Audyt techniczny strony – 5 kluczowych obszarów

Czytaj więcej
zanim zaczniesz pozycjonowanie poznaj kilka zasad

Przed przystąpieniem do pozycjonowania strony

Czytaj więcej
kanibalizacja słow obniza pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron www a kanibalizacja słów

Czytaj więcej
pozycjonowanie wplyw indeksowania strony na ranking

Pozycjonowanie stron internetowych a indeksowanie

Czytaj więcej
boty wyszukiwarki biora w pozycjonowaniu duzo rzeczy pod uwage

Pozycjonowanie - Strategie SEO dla laika

Czytaj więcej
warto pozycjonowac wersje jezykowe stron

Pozycjonowanie stron wielojęzycznych

Czytaj więcej
opinie klientow maja wplyw na pozycjonowanie stron

Opinie klientów a pozycjonowanie stron

Czytaj więcej
w marketingu warto postawic na SEO

Strona optymalizowana pod kątem SEO

Czytaj więcej
social media pomaga w pozycjonowaniu i marketingu

Google i Facebook a pozycjonowanie

Czytaj więcej
pozycjonowanie moze pomoc w rebrandingu

Jak pozycjonowanie pomaga w rebrandingu

Czytaj więcej
warto inwestowac w pozycjonowanie stron i linki platne

Pozycjonowanie organiczne a Pay Per Click - co wybrać

Czytaj więcej
ruch na stronie mozna zwiekszyc przez skuteczne pozycjonowanie

Jak zwiększyć ruch na stronie przez pozycjonowanie

Czytaj więcej
pozycjonowanie stron wymaga korekcji bledow

Pozycjonowanie stron a popełnianie błędów

Czytaj więcej
pozycjonowanie malych stron internetowych jest mozliwe

Pozycjonowanie stron minimalistycznych

Czytaj więcej
warto uwzględnić wyszukiwanie głosowe w swojej strategii SEO

Jak wykorzystać wyszukiwanie głosowe w pozycjonowaniu

Czytaj więcej
warto dobrac do pozycjonowania odpowiednie slowa

Dobór słów do pozycjonowania

Czytaj więcej
pozycjonowanie zalezy od wlasciwego doboru fraz kluczowych

Nowoczesne pozycjonowanie - jak dobrać frazy

Czytaj więcej
niskie pozycje w wyszukiwarce mozna podniesc za pomoca pozycjonowania

Pozycjonowanie obniżonej widoczności w Google

Czytaj więcej