Pozycjonowanie Bielsko

Pozycjonowanie stron

Skuteczne i stabilne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google.

Płać tylko za efekt.

Wykorzystaj naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany system narzędzi i infrastrukturę. Spraw aby twoja firma była widoczna na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Skuteczne narzędzia, ciągły monitoring i analiza pozycji. Usługa płatna za efekt dopiero po pojawieniu się na pierwszej stronie Top 10 Google!

Zdobądź Klientów szukających w Google

Produktów i usług, które świadczy Twoja Firma!

Czy Twoja firma potrzebuje pozyskać nowych obiorców towarów i usług? Z wyszukiwarki Google korzysta na codzień
prawie każdy użytkownik sieci. Gdy nie ma Cię w Google, twoi potencjalni Klienci trafiają do twojej konkurencji.
Chcesz ich pozyskać?

 

98% ludzi szuka w Google

Pozycjonowanie przynosi zyski - 98% Polaków szuka codziennie w Google. Pozycjonowanie sprawi, że twoja oferta stanie się dla nich bezpośrednio dostępna.

Daj się odnaleźć w całej Polsce

Ogólnopolskie pozycjonowanie stron sprawi, że nagle staniesz się widoczny dla zupełnie nowych Klientów. Jeśli świadczysz usługi czy sprzedajesz bez względu na odległość pozycjonowanie przyniesie Ci wymierne korzyści!

Konkuruj również na rynku lokalnym

Jeśli frustruje Cie fakt, iż po wspisaniu w Google tematyki twójej działalności w swoim mieście widzisz tylko swoją konkurencję (również w mapach) - wyprzedzisz ich dzięki pozycjonowaniu.

Buduj wizerunek swojej marki

Nic tak nie buduje wizerunku oraz nie budzi zaufania jak bycie trwale wysoko w wynikach wyszukiwania. Jeśli "poleca Cię Google" to znaczy, że warto skorzystać z Twojej oferty!

Zwiększaj zyski

Większy ruch na stronie to więcej Klientów na twoje produkty i usługi. Pamietaj, że strony internetowe zarabiają tylko wtedy, gdy jest na nich nieustannych ruch nowych Klientów!

Pozycjonowanie stron i sklepów - składa się z kilku etapów

Niezależnie od tego czy twoja strona istnieje już w sieci od lat ale nie zarabia, czy jestes na etapie publikowania nowego serwisu czy sklepu - pozycjonowanie jest procesem długofalowym i wymaga podjęcia strategii działania. Każdy oczekuje aby poświęcony czas i środki pracowały i zarabiały przez kolejne lata. Pozycjonowanie jest zatem inwestycją, która nie tylko zwraca się od pierwszej chwili, lecz pozwala na nieustanne powiększanie stałej grupy odbiorców, których liczba będzie wzrastać wraz z czasem. Z jakich istotnych etapów składa się pozycjonowanie?

reklamy facebook reklama Bielsko

Określenie grupy docelowej naszych Klientów

Rozpoznajemy do kogo mają trafić nasze produkty i usługi. Określamy grupę docelową odbiorców, którzy już dziś szukają właśnie tego czym się zajmujemy.

Dobór fraz kluczowych

Analizujemy trendy zapytań wyszukiwarki Google, tak aby dobrać najbardziej efektywne i skuteczne oraz popularne słowa kluczowe po których trafią do nas nowi Klienci.

Optymalizacja stron i sklepów

Optymalizujemy serwis wieloaspektowo - pod kątem technicznym, technologicznym, merytorycznym jak również funkcjonalnym, zwracają uwagę na to, na co zwracają uwagę roboty i algorytmy Google. Nie zapominamy również o użytkownikach stron i sklepów, do pod ich kątem wdrażamy najwięcej usprawnień.

Systematyczna rozbudowa zaplecza i potencjału strony

Rozłożony w czasie proces budowy złożonego zaplecza z wykorzystaniem autorskich narzędzi i infrastruktury firmy Exponet. Nieustanne zwiększanie potencjału strony poprzez rozbudowę oferty oraz treści.

Pozycjonowanie i analiza

Widoczność na pierwszej stronie wyników Google. Zbieranie informacji i wniosków zwrotnych celem utrwalenia pozycji, reagowania na ciągłe zmiany algorytmów wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie jako nowe źródło istotnych informacji.

Pozycjonowanie stron, jeśli odbywa się długotermninowo i strategicznie, może stać się dla właściciela strony czy sklepu źródłem cennych danych. Zwiększenie ruchu na stronie, analiza danych demograficznych i geograficznych, źródeł odwiedzin i charakterystyki osób szukających naszej firmy, pozwoli nam użyskać mnóstwo istotnych informacji.
Dowiedz się więcej o swoich Klientach

Dzięki przyrostowi ruchu na stronie i analizie jego źródeł, dowiesz się kto i skąd wchodzi na twoją stronę czy sklep.

Wzmacnianie wizerunku marki

Poprzez stałą widoczność na wysokich pozycjach wyszukiwarki Google utrwalasz w swojej branży włąsną markę.

Dostosowywuj swoją ofertę

Analizując przekrój demograficzny swoich użytkowników, będziesz w stanie lepiej rozbudowywać swoją ofertę, poznasz i dowiesz się na co istnieje popyt.

Pozycjonowanie stron BielskoZwiększaj swoje obroty

Pozyskanie nowych rynków zbytu nierozerwalnie wiąże się ze zwiększeniem sprzedaży. Dlatego pozycjonowanie jest istotnym elementem twojej reklamy i marketingu.

Analizuj dane demograficzne

Dzięki informacjom zbieranym w procesie pozycjonowanie, z wykorzystaniem narzędzi takich jak Google Analytics, dowiesz się więcej na temat swoich odbiorców.

Konkuruj na rynku lokalnym i ogólnopolskim

Pozycjonowanie pozwoli Ci nie tylko konkurować na twoim lokalnym rynku, zwiększenie widoczności twojej strony czy sklepu niezależnie od regionu i lokalizacji, pozwala zdobyć Klientów z każdego miejsca w Polsce (pozycjonowanie ogólnopolskie)

Chcesz aby twoja strona

Była wysoko widoczna w Google?

Zobacz też: Pozycjonowanie stron www


Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Exponet Bielsko-Biała w zakresie: pozycjonowanie stron, pozycjonowanie sklepów internetowych. Strony internetowe i sklepy.

Social media: