Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała

Apartamenty pod Niedźwiedziem

Apartamenty Zakopane

strony-internetowe-bielsko-apartamenty-0strony-internetowe-bielsko-apartamenty-1strony-internetowe-bielsko-apartamenty-2strony-internetowe-bielsko-apartamenty-3

Projektowanie i realizacja strony internetowych dla obiektu z apartamentami dla gości odwiedzających miejscowość Zakopane. Dodatkowo realizujemy pozycjonowanie stron dla potrzeb dobrej widoczności oferty Apartamentów Pod Niedźwiedziem. Responsywne strony z przyjaznym panelem do zarządzania ofertą, treścią oraz kalendarzem rezerwacji pokoi i apartamentów hotelowych. Czytelna i przejrzysta grafika, intuicyjna nawigacja. Strona zoptymalizowana pod pozycjonowanie i wyszukiwanie werbalne Google. Wersja mobilna strony została dostosowana tak aby z łatowścią i szybkością mogli z niej korzystać turyści w trakcie podróży.

Klient: Apartamenty pod Niedźwiedziem Wykonanie:

Pozycjonowanie stron, Zakopane, Bielsko

Adres strony: http://www.apartamenty-pod-niedzwiedziem.pl/

pozycjonowanie www

  • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Piekarska 86

  • Kontakt telefoniczny:
  • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
  • tel. +48 33 816 58 52
  • fax. +48 33 816 58 52

Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Ziemowit Niezgoda
Mariusz Łotocki
Wojtek GacekPozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Piekarska 86
43-300 Bielsko-Biała
pozycjonowanie Stron