Strony internetowe Bielsko

Dotrzyj ze swoją ofertą do nowych Klientów bez ograniczeń lokalizacji.

Strony internetowe Bielsko
Strony internetowe

Wybierz stronę internetową dostosowaną do twoich potrzeb.

W obecnych czasach posiadanie fachowo zaprojektowanej strony internetowej jest rzeczą niezbędną dla firm chcących odnieść sukces w biznesie. Każdego dnia ludzie przeszukują Internet w celu znalezienia interesujących ich ofert. Bardzo prawdopodobne, iż są to towary lub usługi z branży Państwa firmy. Czy wówczas jakość, przejrzystość Państwa strony skłoni ich do dłuższych odwiedzin? Czy może zamkną stronę i udadzą się do konkurencji? Oferta zaprezentowana na stronie internetowej powinna przede wszystkim przyciągać wzrok potencjalnych Klientów i zachęcać ich do zapoznania się z jej szczegółami. Jakość stron wykonanych przez naszą firmę skłoni Państwa klientów do dłuższych i częstszych odwiedzin witryny. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny opierając się na zaleceniach, wskazówkach, oraz materiałach przygotowanych przez Państwa. Tak projektujemy strony internetowe. Nasza firma znajduje się w mieście Bielsko - Biała. Na życzenie klienta możemy wykonać projekt strony bazując na własnym doświadczeniu. W naszej ofercie znajduje się projektowanie stron internetowych w skali od najprostszych stron wizytówek, laning page`y, scroll - page`y aż po rozbudowane serwisy z implementacją i wdrażaniem rozwiazań funkcjonalnych na specjalne życzenie Klienta, wynikajace z jego potrzeb.

Strony Internetowe - Cennik

Strona internetowa Standard

od2500 PLN netto

 • do 3 zmian projektu strony internetowej
 • 4 propozycje logo
 • do 10 sekcji strony głównej
 • Nieograniczona ilośc podstron
 • Reponsywność w standardzie
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa Google
 • Powiązanie strony z social media
 • Galerie zdjęć
 • Statystyki Google analytics
 • Uzupełnienie strony tekstami i zdjęciami
 • Blog firmowy

Jak wygląda przebieg tworzenia strony internetowej

Projektowanie i tworzenie strony internetowej składa się z następujących etapów

 1. Prezentacja naszej oferty
 2. Ustalenie budowy strony na podstawie otrzymanych od Państwa wskazówek oraz podpisanie umowy
 3. Określenie adresu internetowego pod którym będzie prezentowana strona
 4. Przygotowanie grafiki strony do akceptacji przez Państwa
 5. Dostarczenie przez Państwa materiałów (treści) potrzebnych do wykonania strony
 6. Po akceptacji przystępujemy do wykonania strony
 7. Odbiór strony
 8. Uruchomienie strony internetowej w internecie

Najczęściej zadawane pytania

Wiele osób przed przystąpieniem do wykonania nowego serwisu internetowego zadaje powatarzajace się pytnia. Poniżej przestawiamy odpowiedzi na kilka z nich.

Ceny stron internetowych są zróżnicowane. Wszystko zależy od zakresu prac, wielkości serwisu oraz stopnia skomplikowania i jego rozbudowy. Ceny profesjonalnych stron wykonywanych przez firmę Exponet zaczynają się od kwoty 1500zł netto.

Większość typowych stron internetowych, które mieliśmy okazję projektować i wdrażać powstawały średnio od 2-4 tygodni. Oczywiście realizowaliśmy również duże projekty, które zajmowały nawet i kilka miesięcy pracy.

Przede wszystkim musimy ustalić zakres i czas pracy nad stroną, do tego niezbędne jest spotkanie na ktorym omówimy stopień zaawansowania oraz wymagania funkcjonalne jak i zakres oraz ilość materiałów tworzących jej kontent.

Projekt strony składa się z kilku części - między innymi z części funkcjonalnej oraz wizualnej. Pierwsza opiera się na silniku strony a druga bazuje na warstwie graficznej w tym na interfejsie użytkownika dostosowanym do wymagań urządzeń, w tym mobilnych.

Minimum to niezbędne teksty związane z firmą - czyli zakres oferty, treści przestawiajace i opisujące firmę, wszelkie możliwe dane kontaktowe i adresowe. Służymy pomocą w przygotowaniu treści pisanych, doborze zdjęc, filmów i materiałow graficznych. Tworzymy inne elementy począwszy od loga etc. Nasi Klienci - po rozpoznaniu ich potrzeb rynkowych w aspekcie pozycjonowania - dostaną od nas komplet informacji jakie niezbędne materiały muszą zostać przez nich dodatkowo przygotowane aby uzyskać wyznaczone cele marketingowe.

Strona responsywana to taka, która rozpoznaje rozdzielczość oraz wielkość ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana, dzięki temu cała jej zawartość dostosowuje się tak aby w optymalny i czytelny sposób była dostępna zarówno na telefonie jak i różnych typach komputerów i przeglądarek internetowych.
 

Projektowanie stron internetowych - metody pracy

Dlaczego warto wykorzystywać makiety zgodne z zasadami UX podczas projektowania stron internetowych? - Każda firma, która profesjonalnie zajmuje się projektowaniem stron internetowych stara się uwzględniać kompleksowe podejście do Klienta. Firma Exponet Bielsko-Biała od lat na etapie projektowania uwzględnia ogólno przyjęte zasady zgodne z założeniami współczesnych wytycznych z zakresu UX i UI. Jeżeli tworzymy zupełnie nową stronę, tworzymy ją od zera po zaznajomieniu się z potrzebami Klienta, skupiając się przede wszystkim na grupie docelowej odbiorców (w tym w aspekcie demograficznym mającym przełożenie na ich zachowania oraz przyzwyczajenia), tak aby możliwie jak najbardziej optymalnie zaprojektować stronę internetową pod ich kątem. Przekłada się to bowiem w czasie późniejszym na zwiększenie skuteczności poprzez ułatwienie obsługi, czytelność przedstawianej oferty czy ogólnej lekkości jej obsługiwania. Co więcej projektowanie stron internetowych przez Exponet Bielsko-Biała bierze pod uwagę osobę zarządzającą treścią serwisu internetowego. Przygotowywane przez nas serwisy www w momencie oddania ich w ręce administratora strony posiadają zoptymalizowaną pod względem zarządzania i funkcjonalności strukturę panelu (służącego zarówno do aktualizowania treści stron internetowych, rozbudowywania pionu ofertowego, zarządzania produktami w ofercie jak też pozostałymi elementami strony, które na etapie projektowania już były brane pod uwagę przez nas). W przypadku przeprojektowania stron już istniejących (modyfikacja designu - redesign, odświeżenie wyglądu strony internetowej lub  jej rebranding) prace rozpoczynają się od wstępnego audytu UX gdzie wraz z zleceniodawcą ustalamy zakres zmian uwzględniających bieżące trendy oraz wiedzę związaną z doświadczeniami współczesnego odbiorcy czyli użytkownika danej strony.

Projektowanie stron internetowych (zwłaszcza tych o rozbudowanej formie i wielkości) warto rozpocząć od przygotowania wstępnych makiet czyli potocznie zwanych mockupów. Makiety są niezwykle pomocne w czasie projektowania stron i pełnią rolę pozwalającą na szybkie zaprezentowanie alternatywnych koncepcji układu nie tylko wyglądu czyli szablonu nowej strony internetowej, lecz również alternatywnych wersji kolorystycznych czy układu elementów funkcjonalnych strony takich jak formularze, widgety, galerie czy sposoby komunikacji klienta z właścicielem danej strony. To jakiegoś momentu uważano mockupy serwisów internetowych w mylny sposób jako przedstawienie wyglądu gotowego projektu strony www dla Klienta. Ma to związek z historią i doświadczeniami w pracy z Klientem sprzed dekady. Projektowanie stron opierało się wówczas o stworzenie gotowego projektu finalnego, który w zasadzie oprócz właściwych tekstów co do literki prezentował juz na tym etapie projekt strony w skali 1:1. Wdrożenie nowych zasad związanych z etapowym projektowaniem stron www było przez okres przejściowy trudne do przeforsowania, ponieważ przyzwyczajony do wcześniejszych doświadczeń Klient często mylnie interpretował prezentowaną koncepcję makiety strony jako gotową propozycję projektu przygotowanego przez firmę. Po latach pracy z klientem firma Exponet Bielsko - Biała opracowała skuteczny sposób na makietowanie projektów stron internetowych. Szablony projektu stron www nie są zatem nie dopracowanymi wersjami strony a jedynie szkicem szablonu uporządkowującym rozmieszczenie docelowych elementów składowych strony. Na tym etapie najłatwiej i najszybciej wprowadzać można wszelkiego rodzaju gruntowne zmiany w projekcie i jego strukturze. Jednak od tego etapu jest jeszcze bardzo dużo pracy przed nami zanim powstanie finalny projekt strony www uwzględniający wszystkie detale serwisu z najmniejszymi szczegółami. Czas pracy i nakład przekłada się więc proporcjonalnie często na cenę, dlatego wykorzystanie na wstępnym etapie szybkiego projektowania pozwala zaoszczędzić sporo wydatków ponoszonych przez zleceniodawcę. Ilość czasu i nakład prac związanych z projektowaniem strony www zależy w głównej mierze od wielkości projektu nad którym pracuje nasza firma, rodzaju serwisu, ilości widoków (kategorie, podstrony, grupy produktowe, karty produktów i inne pomniejsze szablony) - czyli od całościowego stopnia skomplikowania całego procesu twórczego strony przez zespół naszej firmy.

Strony internetowe prototypowe - stanowią wstępne makiety projektu pełniące funkcję punktu odniesienia do doskonalenia i rozwoju projektu czyli jego iteracji. Wstępna faza makiety serwisu internetowego stanowi jej prosty szkielet rzucający światło na filary jego podstawowych założeń. Na tym etapie szkic nie uwzględnia jeszcze żadnych parametrów stylizacyjnych strony więc pozbawiony jest wszelkiej estetyki a nawet docelowe elementy takie jak logo firmy oraz zdjęcia i ikonki przedstawiane są jako mało istotne placeholder`y. Istotne jest to, żeby w tej fazie skupić swoją uwagę na najbardziej istotnych aspektach związanych z przepływem różnego rodzaju zachowania wybranego użytkownika strony internetowej (obsługa strony i nawigacja) oraz ulokowanie blokowe grup informacji serwisu www w całej jego globalnej architekturze. Czego zatem używa się do prototypowania stron oraz to tworzenia makiet? Tak naprawdę często taki szablon wstępny powstaje spontanicznie już podczas rozmowy z klientem, gdy na zwykłej kartce na szybko kreśli się prowizoryczny szkic struktury strony (zwykle strony głównej). Taka odręczna wersja jak się okazuje jest bardzo pomocnym narzędziem, gdyż wiele założeń powstaje ad-hoc gdy Klient prezentuje swoje luźne myśli na gorąco. Jest to przydatne gdy do właściwych prac nad stroną wraca się następnego dnia lub później - dzięki zapamiętanym i narysowanym założeniom zaoszczędzimy sporo czasu związanego z eliminowaniem późniejszych znaków zapytania. Najlepiej stosować w projektowaniu stron właśnie zasadę krok po kroku gdyż trudniej jest wdrażać poprawki gruntowej architektury szablonu stron na finalnej wersji projektu, który już ma w sobie doprecyzowaną warstwę szaty graficznej, dobraną kolorystykę oraz wielkości czcionek, rodzaj i styl liternictwa a także wszystkie inne elementy związane z wizualną częścią szeroko pojętej warstwy  graficznej. Prawidłowe projektowanie i rysowanie prototypu makiety strony daje nie tylko więcej możliwości dla projektanta produktu internetowego, webowego ale umożliwia nawiązanie płynnej relacji ze zleceniodawcą z zachowaniem obustronnej komunikacji projektowej przyspieszającego feedback z jego strony. Obie strony mają możliwość systematycznej weryfikacji bieżącej aktualnej wersji a komunikacja z Klientem na każdym etapie projektowania strony www pozwala na jego większe zaangażowanie w nasz projekt co pozwala uniknąć rozmijania się w interpretacji założeń projektowych. Wczesne komunikaty zwrotne pozwalają na wprowadzanie istotnych korekt na bieżąco, co wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy.

Projektowanie stron internetowych - jakie wybrać metody?

W zależności od przeznaczenia projektowanych przez nas strony, opieramy się zamiennie o dwie zasady  - w przypadku prostych stron www wykorzystujemy taktykę mobile-first, w której w pierwszej kolejności kładzie się nacisk na czytelność oraz funkcjonalność i łatwość obsługi na najmniejszych dostępnych ekranach - zwykle są to symulacje ekranów najbardziej popularnych smartfonów. W późniejszej fazie modyfikujemy wygląd responsywny projektu w zależności od możliwości i rozdzielczości urządzeń o większych ekranach. Ta zasada stosowana jest zwykle gdy domyślne środowisko funkcjonowania danej aplikacji webowej będzie odbywać się na urządzeniach przenośnych gdzie liczy się prędkość i szybkość ładowania oraz prostota obsługi. W przypadku dużych stron firmowych w pierwszej kolejności skupiamy swoją uwagę na zaprojektowaniu pełnoekranowego projektu serwisu internetowego. Pełnowymiarowy projekt zwykle domyślnie opierany o rozdzielność full hd i w trakcie skalowania do mniejszych optymalizowany jest pod kątem odelżania go o mniej niezbędne elementy takie jak filmy video, pełnoekranowe slidery zdjęć czy inne zasoby potrzebujących zwiększonej ilości transmisji i przesyłu danych. Metoda projektowania jest ustalana już na wstępie pracy z Klientem, tak aby od początku była świadomość różnicy w wyglądzie gotowej strony w zależności od wielkości urządzenia na którym będzie ona finalnie wyświetlana.

Zobacz również: Spis treści

Zobacz nasze portfolio: Projekty stron internetowych - lista realizacji

Strony internetowe Bielsko - Informacje

problemy napotykane podczas projektowania stron internetowych

Problemy napotykane podczas projektowania stron internetowych

Czytaj więcej
Strony internetowe Projektowanie szablonów wstępnych dla witryn www

Projektowanie szablonów wstępnych dla witryn www

Czytaj więcej
proces projektowania stron internetowych etapy

Proces projektowania stron internetowych - istotne etapy

Czytaj więcej
jak projektować strony internetowe przyjazne dla uzytkownika

Zasady projektowania stron internetowych przyjaznych dla użytkownika

Czytaj więcej
tworzenie stron internetowych bielsko typografia w projektowaniu stron

Projektowanie stron a typografia i liternictwo

Czytaj więcej
strony internetowe Bielsko pozycjonowanie na rynku lokalnym bez spamu

Nieuczciwe praktyki lokalnego spamu – jak sobie z nimi radzić w przypadku pozycjonowanych stron www

Czytaj więcej
linkowanie stron internetowych linki zewnetrzne i wewnetrzne

Jak linkować strony internetowe

Czytaj więcej
zachowania internauty sa wazne podczas procesu jakim jest projektowanie stron internetowych oraz aplikacji internetowych

Projektowanie stron www z uwzględnieniem zachowań użytkowników

Czytaj więcej
strony internetowe a ich użytkownicy persona

Jak określić odbiorców naszych stron

Czytaj więcej
strony internetowe projektowanie pod konkretny cel

Projektowanie stron internetowych w oparciu o ich cel

Czytaj więcej
projektowanie strony internetowe informacje dla początkujących

Jak rozpocząć projektowanie stron internetowych

Czytaj więcej
strony internetowe reklamowanie w google

Reklamowanie stron internetowych w Google Display Network

Czytaj więcej
web usability strony internetowe o wysokiej uzytecznosci

Czym jest Web Usability Stron Internetowych

Czytaj więcej
Optymalizacja treści na strony internetowe bielsko biała

Optymalizacja treści na strony internetowe

Czytaj więcej
UX writing w projektowaniu stron internetowych

Projektowanie stron www z użyciem UX Writingu

Czytaj więcej
Optymalizacja stron www zgodne z WCAG

Optymalizacja stron www zgodnie z WCAG

Czytaj więcej
strony internetowe dla osob niepelnosprawnych

WCAG - jak dostosować strony internetowe dla osób niepełnosprawnych

Czytaj więcej
strony internetowe mobilne a responsywne znacznie się różnią

Strona internetowa na telefon - wersja mobilna czy responsywna

Czytaj więcej
mobilne pozycjonowanie strony internetowe Bielsko Biała

Strony internetowe a zwiększenie ruchu z urządzeń mobilnych

Czytaj więcej
strony internetowe stworzone pod wysokie pozycjonowanie w Google

Strony stworzone dla pozycjonowania – czyli jakie?

Czytaj więcej
Projektowanie stron internetowych które dobrze się pozycjonują w Google

Projektowanie stron internetowych które dobrze się pozycjonują w Google

Czytaj więcej
strony internetowe bielsko responsywne

Strony internetowe Bielsko - Fenomen stron responsywnych

Czytaj więcej
projektowanie stron www Bielsko footer

Projektowanie stron internetowych - Footer

Czytaj więcej
strony internetowe bielsko projektowanie stron

Projektowanie i programowanie stron internetowych

Czytaj więcej
projektowanie stron a outsourcing

Projektowanie stron www a outsourcing

Czytaj więcej
nowe strony internetowe co brac pod uwage

Czas na nową stronę? Pomyśl o optymalizacji już teraz!

Czytaj więcej
jak wybrac dobra agencje do stron internetowych

Agencje reklamowe do tworzenia stron

Czytaj więcej
obsługa social media

Profile firmowe Facebook Twitter Instagram

Czytaj więcej
systemy cms zluza do zarzadzania trescią stron internetowych

Systemy CMS do zarządzania treścią stron

Czytaj więcej
strony internetowe nie zawsze były reponsywne i mobilne

Czy strony zawsze były responsywne i mobilne?

Czytaj więcej
Czym jest zarządzanie domeną dla strony internetowej

Czym jest zarządzanie domeną?

Czytaj więcej
Tworzenie treści na strony internetowe poprzez model AIDA

Tworzenie treści na strony internetowe poprzez model AIDA

Czytaj więcej
strony internetowe wspierane przez social media

Strony internetowe a Social Media

Czytaj więcej
Strony internetowe wspomagane w sieci za pomocą Digital PR

Digital PR a widoczność stron internetowych

Czytaj więcej
UX ma znaczenie przy projektowaniu stron internetowych

Projektowanie UX dla stron internetowych

Czytaj więcej
strony internetowe wykorzystuja filmy Youtube

Wykorzystaj na stronach filmy z Youtube

Czytaj więcej
warto prowadzic strone internetowa blogowa

Blogowe strony internetowe - jak prowadzić bloga

Czytaj więcej
Responsywne strony internetowe to codziennosc

Dlaczego musisz mieć responsywną stronę

Czytaj więcej
Wpływ nauki na projektowanie stron internetowych

Tak powstają idealne strony internetowe

Czytaj więcej
Postęp dotyczy projektowania stron internetowych

Ewolucja w projektowaniu stron internetowych

Czytaj więcej
Poprawianie nawigacji na stronach internetowych

Nawigacja na stronie – o czym pamiętać i jak poprawić?

Czytaj więcej
aktualizowanie stron inernetowych

Jak aktualizować serwisy internetowe

Czytaj więcej
Projektowanie stron internetowych w 2022 roku Jak do tego podejść

Projektowanie stron internetowych w 2022

Czytaj więcej
Responsywność strony internetowej wzorcowo wykonana

Responsywność strony internetowej wzorcowo wykonana

Czytaj więcej
Przemyślane projektowanie użytecznych serwisów internetowych

Przemyślane projektowanie stron www

Czytaj więcej
strony internetowe w oczach uzytkownika

Strony internetowe w oczach użytkownika

Czytaj więcej
strony internetowe idealne projekty

Marzy Ci się idealny projekt strony internetowej?

Czytaj więcej
strony internetowe projektowanie pod seo

Strony internetowe projektowane pod kątem SEO

Czytaj więcej
projektowanie stron internetowych ux grafika design

Projektowanie stron internetowych UX grafika

Czytaj więcej
remarketing stron internetowych

Remarketing stron internetowych

Czytaj więcej
Strony responsywne, mobilne

Dlaczego liczy się responsywność?

Czytaj więcej
Wykonywanie stron internetowych jako złożony proces

Jak wygląda wykonanie strony internetowej

Czytaj więcej
Potencjał Google Ads dla stron internetowych

Potencjał Google Ads dla stron internetowych

Czytaj więcej
Wykonywanie Landing Page

Landing Page i inne typy stron

Czytaj więcej