Marzy Ci się idealny projekt strony internetowej?

 • Autor: Monika
strony internetowe idealne projekty
strony internetowe idealne projekty

Tego szukaj w firmie projektującej profesjonalne strony internetowe

Twoje zdezorientowanie jest zrozumiałe. Nie każda firma jest odpowiednia dla każdego. Powinieneś być ostrożny. Decyzja jest trudna. Więc najpierw odrób pracę domową, dowiedz się, czego chcesz i jak chcesz, by Twoja strona wyglądała – dopiero wtedy zacznij poszukiwania tej idealnej. Oto praktyczny przewodnik, który pomoże Ci w przedsięwzięciu.. Możesz więc zapytać, jak wybrać firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych wśród tak wielu? 94% pierwszych wrażeń wynika z projektów stron internetowych. Musisz więc mieć estetyczną stronę internetową, która natychmiast przyciągnie uwagę. Ten zamysł powinien być u steru Twoich myśli, gdy szukasz profesjonalnego zespołu do budowy Twojej witryny. Jednak jak wszyscy wiemy - internet jest zalany firmami zajmującymi się projektowaniem i programowaniem stron internetowych.

Zanim wybierzesz agencję - określ swoje cele - Odpowiedź na to, jak wybrać agencję projektowania stron internetowych, leży głównie w Twoich celach. Przy przeciętnym użytkowniku, który podejmuje decyzję w zaledwie 0,05 milisekundy, nie można tego zostawić przypadkowej agencji projektowej. Miej wizję swojego produktu – głównie chodzi o wygląd i funkcję. Na przykład potrzebujesz statycznej zawartości. Wchodzenie w zbyt wiele szczegółów jest bezużyteczne. A może potrzebujesz zintegrowanego systemu zarządzania treścią (CMS) lub masz wybrane opcje płatności i poziomy bezpieczeństwa? To – co musisz mieć, a czego nie, powinno być dla Ciebie jasne, zanim firma projektowa przejmie zadanie. Musisz być też trochę bardziej poinformowany w temacie, by mieć wizję. Nie zapomnij podzielić się dodatkowymi potrzebami związanymi z projektem lub marką, takimi jak nowe logo lub nowe zdjęcia – w omawianiu finalnej wersji strony internetowej. Jest to jeszcze ważniejsze, gdy oprogramowanie jest budowane od podstaw.

Przykład 1.

Zbuduj aplikację internetową z przyjaznym dla użytkownika UX. Niska wydajność, niska dostępność i błędy projektowe mogą zrujnować wrażenia użytkownika. Pewnym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zbudowanie aplikacji internetowej z przyjaznym dla użytkownika UX. Jak więc wybrać firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która stawia na przyjazność dla użytkownika? To proste. Upewnij się, że w procesie projektowania aplikacji uwzględniają one następujące elementy. a) Korzystanie z podobnych wzorów – dzięki temu użytkownik nie musi uczyć się nowego wzoru za każdym razem, gdy przenosi się do nowego urządzenia. Używają kolorów, ikon i umieszczania, takiego jak to, które już można spotkać w niektórych popularnych aplikacjach. To w efekcie sprawia, aby przepływ pracy był łatwy do nauczenia i zrozumienia.

 1. Powiązane elementy grupowe - użytkownicy powinni je z łatwością znaleźć. Na przykład umieść profil, ustawienia, wyloguj się, zmień konta bliżej siebie.
 2. Ograniczanie funkcji - każda nowa funkcja to nowy sposób na zmylenie użytkownika. Pomyśl, zanim dodasz dalszą złożoność. Zadaj sobie pytanie: Czy jest to wymagane?
 3. Stwórz plan projektu - wprowadzanie zmian na późniejszych etapach jest trudne. Więc zaplanuj wszystko z wyprzedzeniem.
 4. Skoncentruj się na docelowych użytkownikach - pomyśl tylko, gdyby zaawansowany interfejs był zaprojektowany dla osób nie związanych z technologią, spowodowałby to chaos. Czy nie jest więc lepiej, od razu przy projekcie brać to pod uwagę? Oczywiście – i idealna agencja na pewno to zrobi.

Przykład 2.

Zbuduj marketing przychodzący za pomocą witryny korporacyjnej - Skuteczna strategia marketingu przychodzącego umożliwia odkrywanie treści, które przekierowują klientów do witryny korporacyjnej i konwertują ich. Obecnie 60% marketerów uważa, że tzw. inbound marketing to najlepszy sposób na uzyskanie wysokiej jakości leadów. Możesz osiągnąć te cele lejka za pomocą niektórych elementów w: projekcie, architekturze informacji, tworzeniu stron internetowych. Pozbądź się obaw o wybór firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych, jeśli zastosujesz następujące strategie. Zbuduj personę kupującego – to istotne, aby zrozumieć, kim są Twoi docelowi odbiorcy. Poznać ich aspiracje i sposób, w jaki możesz je osiągnąć, ich zmartwienia i sposób ich rozwiązania, ich preferowany voice of tone dla lepszej komunikacji. Określ swój cel i wyznacz termin – oceń witrynę i poszukaj parametrów takich jak:

 • Unikalni odwiedzający
 • Formularze
 • CTA
 • Przychodzące lead
 • Żródła ruchu na twoje strony internetowe
 • Późniejsze pozycjonowanie stron

Wszystkie te dane decydują o Twoich przychodach i sprzedaży (duży powód do wyznaczania celów witryny). Teraz, gdy wiemy, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze agencji projektowej, czas wiedzieć, jak zweryfikować wybraną firmę. Jak wybrać agencję projektowania stron internetowych? - Dotarliśmy do ostatniej części naszej wyprawy. Mamy teraz wiedzę, jak wybrać firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych. Ale przed zatrudnieniem jest kilka rzeczy, które musisz wykonać, aby zweryfikować. eśli zdecydujesz się zlecić projektowanie stron internetowych na zewnątrz, przejrzyj ich portfolio. Większość agencji ma dedykowaną stronę internetową z sekcją portfolio, w której można zobaczyć ich poprzednie prace czyli portfolio. Możesz sprawdzić Google, ogłoszenia, media społecznościowe itp. Pomaga to ocenić umiejętności, możliwości, a także ograniczenia danej agencji. Podczas oceny należy zwróć uwagę nam to: Czy opracowane strony internetowe wyglądają profesjonalnie? - Czy strony internetowe prezentują podobny zakres jak Twoja? - Czy uwzględniają najnowsze trendy? - Czy te strony internetowe mają podobne funkcje, których szukasz? - Czy zdobyli nagrody za swoją pracę? Możesz mieć wątpliwości, jak wybrać firmę projektującą strony internetowe tylko na podstawie jej portfolio. Nie, nie mówimy tego. Oprócz portfolio, przy wyborze firmy projektowej ważne są jeszcze inne rzeczy.

Atrakcyjny i nowoczesny design

Czy możesz wybrać firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma przestarzały projekt swojej strony internetowej? Wiemy, że atrakcyjny projekt jest tym, co intryguje użytkownika, zmuszając go do głębszego odkrywania. Przestarzałe projekty prowadzą do utraty wielu klientów i ich zaangażowania. Symulacja kolorów powinna przykuć uwagę. Upewnij się, że odzwierciedla etos biznesowy. Nie zapominaj, że pierwsze wrażenie jest ostatnim. Piękny design sprawia, że natychmiast przyciąga uwagę, a jednocześnie wygląda tak niepowtarzalnie i jest to zsynchronizowane z czasem. Nowoczesny projekt strony internetowej sprawia, że strona internetowa wygląda profesjonalnie i przejrzyście, a także pomaga pozostać łeb w łeb z konkurencją.

Projektowanie studiów przypadków/produktów - Jak wybrać firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych, przyglądając się jej stronie internetowej? To jest proste. Zobacz, jak prezentują swoje treści. Jak przygotowali studia przypadków, strony docelowe lub produkt (cokolwiek ma zastosowanie)? Następnie przyjrzyj się bliżej projektowi. Czy przykuwa Twoją uwagę? Powinien być: przyjazny dla użytkownika, atrakcyjny, z dobrym UX. Hierarchiczny układ stron powinien mieć jakiś sens. Krótko mówiąc, hierarchia informacji od menu głównego do podkategorii i podstron powinna być płynna i zrozumiała.

Firma Exponet Bielsko-Biała projektuje strony internetowe zorientowane na klienta - Czy chciałbyś kiedyś pracować z firmą, która kładzie większy nacisk na swój styl pracy, a nie na to, czego Ty byś chciał? Sprawdź ich podejście do realizacji dostaw zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Twoja troska o wybór firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych znajdzie tu spokój. Jedno z badań wykazało, że firmy z podejściem zorientowanym na klienta zarabiają o 60% więcej niż firmy, które tego nie robią. Firmy, które są zorientowane na klienta, koncentrują się bardziej na dostarczaniu pozytywnego doświadczenia klienta na wszystkich etapach sprzedaży. Nie ogranicza się to jednak do doświadczeń odczuwanych przez klientów.

Sprawdź opinię na temat agencji projektowanie stron www - Wybierz partnera do tworzenia oprogramowania po sprawdzeniu jego dowodu społecznego. Dowód może zawierać recenzje i referencje. Uważa się, że godny uwagi komentarz pochodzi od prawdziwej osoby spoza bliskich relacji osobistych lub zawodowych. Takie dowody mają wielkie znaczenie. Ponadto dowody te powinny zawierać nazwiska i adresy. Niektóre inne rodzaje dowodów społecznych obejmują studia przypadków, media społecznościowe, ikony zaufania, dane z liczbami. Możesz nawet poprosić o bezpośrednie kontakty.

Kluczowe kryterium – umów się na rozmowę - Zauważ, że wiele firm outsourcingowych jest własnością jednej osoby. Następnie zlecają dalsze treści. Czasami o ich pracy decyduje grupa freelancerów. Mając na uwadze powyższe scenariusze, zawsze dobrze jest poprosić zespół o spotkanie. W ten sposób poznasz ludzi, którzy zajmą się Twoją pracą. Możesz obserwować ich komunikację i koordynację między sobą i z Tobą. Ich dostępność i odległe lokalizacje – to wszystko ma znaczenie i to również ostatecznie daje jasne wyobrażenie o ich stylu pracy i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Różne cele definiują różne wymagania przy wyborze agencji www Jak zatem wybrać agencję web design? Jesteś zainteresowany znalezieniem najwyższej klasy firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych? Przed ostateczną decyzją przeanalizuj możliwości działu UX i marketingu. Twoim najważniejszym wymaganiem jest solidny i potężny dział UX. Jednak zanim to nastąpi, musisz zrozumieć, że UX składa się z trzech części: projektowania doświadczenia użytkownika (UX), projektowania interfejsu użytkownika (UI) i badania UX. Na skuteczny zespół UX składają się przede wszystkim: Projektant interakcji - Pisanie tekstów UX, Architekt informacji, Strateg treści, Projekt wizualny/Ilustracje.

Przeczytaj także: