Reklamy Google Adwords

Skuteczny marketing w sieci? My wiemy, jak się to robi!

Reklamy Google Adwords
Reklamy Google Adwords

Sieć internetowa w XXI jest potęgą, której nie można zbagatelizować w żadnej w sferze życia. Szacuje się, iż aktualnie istnieje już 2,5 miliona polskich stron www, natomiast w ujęciu ogólnoświatowym ta liczba sięga pół miliarda. W aspekcie biznesowym warto uświadomić sobie, jak wielką ma się konkurencję branżową. Tyczy się to właściwie każdej niszy, gdzie to samo posiadanie strony internetowej – nawet bardzo intuicyjnej i nowoczesnej właściwie w żaden sposób nie sprawia, iż można odnieść sukces. To za mało. Co zatem jeszcze się liczy?

Inteligenta kampania - Google AdWords

Jedną z opcji, której pragniemy użyć dla wypromowania Twojej firmy sieci jest skorzystanie z możliwości kampanii AdWords. To dzięki niej można realizować cele marketingowe o naprawdę dużym zasięgu, gdyż obejmują one sieci wyszukiwania i sieci reklamowe. W tej strategii mamy do czynienia z umiejętnym wykorzystaniem tzw. linków sponsorowanych, a więc reklam pojawiających się w tych wynikach wyszukiwania, które zostały uprzednio przez nas zdefiniowanymi słowami kluczowymi. Przyjmuje to formę reklamy tekstowej widocznej na samej górze listy wyszukiwań, bądź po jej prawej stronie. Inną interesującą formą wykorzystania reklamy AdWords jest umieszczenie jej w sieci kontekstowej. Sekret tego sposobu polega na tym, iż dowolnie reklama w formie tekstowej bądź graficznej będzie się pojawiać w wybranych przez nas miejscach sieci, są to np.:

 • różnego rodzaju strony internetowe
 • sklepy internetowe / e-commerce
 • blogi
 • serwisy społecznościowe
 • rozbudowane portale internetowe

Kampania linków sponsorowanych: poznaj korzyści!!

 • Indywidualnie ustalany budżet kampanii, dzięki czemu ma się pewność trzymania się konkretnej kwoty – nie ma możliwości, by została przekroczona bez wiedzy Klienta
 • Rozliczanie reklamy tylko i wyłącznie podstawie kliknięć – płaci się za ilość przejść, nie same wyświetlenia
 • Skuteczność potwierdzona badaniami eyetrackingowych mówiących o tym, że użytkownicy w głównym stopniu skupiają się 3 pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania, którymi właśnie są reklamy AdWords
 • Celowanie w target – odpowiednio dobrane frazy i linki ukazują się osobom potencjalnie zainteresowanym określonymi produktami lub usługami
 • Możliwość zastosowania w kampanii landing page, przekładających się na zwiększenie poziomu konwersji
 • Monitoring kampanii za pomocą przejrzystych statystyk i wykresów tworzonych na bieżąco w panelu Google1

Reklamy AdWords – jeszcze więcej możliwości!

Linki sponsorowane to niejedyne możliwości reklamy związanych z kampanią AdWords. Oprócz tego zyskuje się możliwość promowania w sieci u jednego z milionów partnerów. W grę wchodzi ogrom stron, aplikacji i filmów. Jednak to co najważniejsze to fakt, iż za pomocą tego narzędzia można znakomicie wycelować reklamę swoich usług w konkretną grupę odbiorców, między innymi poprzez nakierowanie na czynniki, takie jak:

 • wykształcenie
 • zainteresowania
 • płeć
 • obszar zamieszkania

Adwords to bardzo kreatywne narzędzie marketingowe, gdzie jest miejsce na dużo więcej form reklamy aniżeli tylko ta w formie tekstu. Do dyspozycji czekają bannery, grafiki, spoty video w Youtube. To nie wszystko, bowiem za pomocą kampanii AdWords możliwe jest także dotarcie do tej szczególnej osób, jakimi są klienci wcześniej odwiedzający strony firmy, jednak bez konwersji. Dzięki Adwords dotrzemy do nich, przypominając o ofercie w skuteczniejszy sposób.

Kampania Adwords – co dokładnie oferujemy?

Przede wszystkim zgłaszając się do nas ma się gwarancję stworzenia i realizowania profesjonalnie przygotowanej kampanii Adwords dostosowanych do konkretnych celów firmy i preferencji jej potencjalnych Klientów. Jak to robimy?

 • Opracowujemy plan kampanii i tworzymy struktury konta
 • Prowadzimy skuteczne kampanie linków sponsorowanych w sieci wyszukiwania
 • Prowadzimy efektywne kampanie graficznej lub tekstowe w sieci reklamowej
 • Prowadzimy kampanie remarketingowe
 • Zajmujemy się także kampaniami wideo TruView tj reklama YouTube

Popularność social marketing a skuteczny marketing

To, że social media są niesamowicie popularne – nie podlega dyskusji, tak samo jak to, iż właśnie dlatego stały się one świetnymi platformami do interakcji z potencjalnymi klientami, jak również bardzo skutecznym narzędziem marketingowym. W reklamie tradycyjnej klient nie ma możliwości zadania pytania. Social Media to zmieniły – stały się miejscem dialogu, gdzie każdy może wydać swobodną opinię na temat produktu, rozwiać swoje wątpliwości, zadać bezpośrednie pytania sprzedawcy. To trzeba wykorzystać. To dlatego właśnie zajmujemy się również stworzeniem takich profili firmowych w ramach mediów społecznościowych, które stanowią strefę komfortu dla klienta chcącego uzyskać informacje o produkcie, których nie dostarczy mu klasyczna reklama. Naszą specjalność jest takie wykorzystanie firmowego fanpage’a, by skupić wokół niego klientów lojalnych marce, co niewątpliwie przekłada się na kapitalne możliwości tworzenia przyjaznego wizerunku firmy. Przeświadczenie „nieważne co mówią, ważne by mówili” odeszło do lamusa. Czas na podkreślenie pozytywnego oblicza marki w ramach mediów!

Kampania w portalach społecznościowych – poznaj możliwości i naszą ofertę!

 1. Możliwość szybkiego dotarcia do potencjalnych klientów.
 2. Prowadzenie płatnych kampanii Facebook Ads.
 3. Profesjonalne wizytówki w portalach Hrowych.
 4. Generowanie ruchu na stronie lub w sklepie online z mediów społecznościowych.
 5. Tworzenie i publikowanie wizerunkowych i/lub ofertowych postów w ramach FB.
 6. Umiejętne dobieranie umieszczanych treści dla wzmocnienia bądź wykreowania pozytywnego wizerunku firmy.
 7. Wykorzystanie platformy Pinterest - tworzenie wizytówek + dodawanie treści tematycznych.
 8. Marketing wirusowy, możliwość dotarcia za pomocą internetowej poczty pantoflowej nawet do kilku tysięcy osób.
 9. Przygotowanie bannerów i grafik potrzebnych do komunikacji w social media.
 10. Opcjonalne połączenie fanpage’a z platformą sprzedażową na Facebooku.
 11. Profesjonalne sesje fotograficzne typowo pod Instagram + przeprowadzanie kampanii.
 12. Bieżąca komunikacja z fanami, monitoring odpowiedzi, szybki czas reakcji.
 13. Łatwy i wygodny kontakt z klientem 24h na dobę.
 14. Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie konkursów.
 15. Lokowanie profili na najbardziej dopasowanych tematycznie portalach.
 16. Real-Time Marketing.
 17. Zarządzanie kryzysami wizerunkowymi w mediach społecznościowych

Pamiętaj: Facebook to 1,2 mld użytkowników, pomyśl jak wiele pośród nich to Twoi potencjalni Klienci! Oprócz tego specjalizujemy się w tradycyjnym pozycjonowaniu. Nasze sprawdzone metody, czyli dobranie odpowiednich fraz kluczowych i na kanwie tego tworzenie odpowiedniego linkowania i contentu potrafimy każdą stronę bądź sklep wznieść na pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Wysoka pozycja w wyszukiwarce = więcej potencjalnych klientów = większe zyskami dla firmy!