Pozycjonowanie Bielsko

Avangarda żywiec

Strona internetowa dla restauracji z miasta Żywiec

beskid teamstrony-restauracji-zywiec-bielsko-1strony-restauracji-zywiec-bielsko-2strony-restauracji-zywiec-bielsko-3strony-restauracji-zywiec-bielsko-4strony-restauracji-zywiec-bielsko-5strony-restauracji-zywiec-bielsko-6

Jakiś czas temu zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę dla nowo otwartej Restauracji w mieście Żywiec. Strony w/w restauracji przedstawiają przekrój ofertowy restrauracji organizującej przyjęcia okolicznościowe oraz wesela i innego rodzaju imprezy. Dla ułatwienia  korzystania ze strony przez osoby będące w drodze, wdrożyliśmy obligatoryjne w pełni responsywne rozwiązania techniczne. Z racji tego, iż nasza firma specjalizuje się w głównej mierze w usłudze jaką jest pozycjonowanie stron, nasz produkt został gruntownie zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google oraz pod rosnącą w siłę usługę jaką zaczęło być pozycjonowanie pod wyszukiwanie werbalne (głosowe). 

Klient: Avangarda żywiec Wykonanie:

Pozycjonowanie Stron Żywiec, pozycjonowanie werbalne, responsywne strony www

Adres strony: www.avangardazywiec.pl

pozycjonowanie www

  • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Montażowa 3b
    Pierwsze piętro

  • Kontakt telefoniczny:
  • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
  • tel. +48 33 816 58 52
  • fax. +48 33 816 58 52

Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Ziemowit Niezgoda
Mariusz Łotocki
Wojtek GacekPozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
pozycjonowanie Stron