Beskid Team

Strony internetowe Grupy DJ

beskid 1beskid 2beskid 3beskid 4beskid 5beskid 6

Projekt i realizacja strony demonstracyjnej grupy Beskid Team, zespołu DJ'ów zajmujących się organizacją oraz oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez i uroczystości. Strona powstała w oparciu o nasz autorski kod, zarówno jeśli chodzi o panel zarządzania jej treścią jak i oprawę graficzną, na którą składają się także warstwy animacji. Całość oprawiona jest muzyką dzięki czemu nasza propozycja w ciekawy sposób koresponuje z zakresem działalności zleceniodawcy. Równocześnie podczas składania serwisu, przeprowadzona została optymalizacja kodu i treści tak aby po publikacji w sposób stabilny przebiegało jej pozycjonowanie. 

Klientt: Beskid Team Wykonanie:

HTML5, CSS3 animation, HTML5 music, RWD webdesign, Pozycjonowanie bielsko, Strony Responsywne

Adres strony:

pozycjonowanie www

 • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
 • 43-300 Bielsko-Biała
 • ul. Montażowa 3b
  Pierwsze piętro

  NIP: PL5470130949
  nr konta: 22 1140 2017 0000 4502 0443 3686 mBank
 • Kontakt telefoniczny:
 • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
 • tel. +48 33 816 58 52
 • fax. +48 33 816 58 52Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Franek Goliasz
Mariusz Łotocki
Wojtek Gacekul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
Pozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
pozycjonowanie Stron

Strony internetowe i pozycjonowanie Bielsko

Ostatnio na naszym blogu

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi artykułami z dziedziny pozycjonowania stron, SEO, optymalizacji oraz związanymi z nowoczesnym podejściem do tworzenia stron internetowych.

Strony internetowe w oczach użytkownika usera

Strony internetowe w oczach użytkownika usera

Czyli co ma największe znaczenie
Strony internetowe projektowane pod SEO

Strony internetowe projektowane pod SEO

Projektowanie stron internetowych i SEO - dwa światy, jeden cel i jak to ogarnąć?
 
STRONY INTERNETOWE BIELSKO POZYCJONOWANIE A NAWIGACJA

Nawigacja na stronie – o czym pamiętać i jak poprawić?

Jaki wpływ na pozycjonowanie stron ma nawigacja?
SKLEPY INTERNETOWE BIELSKO - NISZE E-COMMERCE

Sklepy internetowe - Nisze e-commerce

O największym potencjale na 2022 – znajdź swoją!
Pozycjonowanie strony internetowe Bielsko - facebook i google

Google i Facebook a pozycjonowanie

w strategii marketingu online dla biznesu