Pozycjonowanie Bielsko

Czarda Grill

Nowa strona restauracji Czarda Grill Czechowice-Dziedzice

pozycjonowanie-stron-czechowice-1pozycjonowanie-stron-czechowice-dziedzice-2pozycjonowanie-stron-czechowice-dziedzice-3pozycjonowanie-stron-czechowice-dziedzice-4pozycjonowanie-stron-czechowice-dziedzice-5pozycjonowanie-stron-czechowice-dziedzice-6

Nasza firma jakiś czas temu przeprojektowała i wykonała nowe strony restrauracji i sali weselnej Czarda Grill mieszczącej sie w mieście Czechowice-Dziedzice. Na stronie można zapoznać się z ciekawą ofertą organizacji imprez okolicznościowych, wesel i innego rodzaju uroczystości w w/w lokalu.  Restauracja serwuje szerokie menu potraw, z którym równiez można się zapoznać na jej stronie. Co wyróżnia restaurację to fakt iż specjalizuje się w przyrządzaniu przepysznych potraw sporządzanych na grillu opalanym węglem drzewnym. Rozpoczęliśmy również pozycjonowanie stron Czarda Grill na miasto Czechowice oraz Bielsko.

Klient: Czarda Grill Wykonanie:

Strony internetowe Bielsko, Czechowice, pozycjonowanie stron Bielsko, pozycjonowanie stron Czechowice i Tychy.

Adres strony: www.czardagrill.pl

pozycjonowanie www

  • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Montażowa 3b
    Pierwsze piętro

  • Kontakt telefoniczny:
  • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
  • tel. +48 33 816 58 52
  • fax. +48 33 816 58 52

Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Ziemowit Niezgoda
Mariusz Łotocki
Wojtek GacekPozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
pozycjonowanie Stron