Pozycjonowanie Bielsko

Dj Cherry

Strony internetowe i pozycjonowanie DJ`a na wesele, świadczącego usługi oprawy muzycznej na terenie miast Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, Szczyrk

pozycjonowanie-stron-szczyrk-bielsko-jd-cherry-2pozycjonowanie-stron-szczyrk-bielsko-jd-cherry-3pozycjonowanie-stron-szczyrk-bielsko-jd-cherry-4pozycjonowanie-stron-szczyrk-bielsko-jd-cherry-5pozycjonowanie-stron-szczyrk-bielsko-jd-cherry-6pozycjonowanie-stron-szczyrk-jd-cherry-1

Projekt i realizacja stron internetowych dla DJ`a Cherry`ego - wodzireja na wesele, świadczącego usługi oprawy imprez weselnych, studniówej oraz uroczystości prywatnych i firmowych na terenie miast Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, Szczyrk. Strona posiada również zoptymalizowaną pod kątem szybkiego ładowania wersję mobilną, dzięki czemu dostęp do oferty w/w Dj`a jest bezproblemowy z każdego urządzenia. Strona została zoptymalizowana pod kątem kolejnej usługi jaką jest pozycjonowanie w/w strony w wyszukiwarce Google na frazy i słowa kluczowe zwiazane z oferowanymi usługami.

Klient: Dj Cherry Wykonanie:

Pozycjonowanie stron Bielsko, Szczyrk, Cieszyn, Żywiec, Czechowice-Dziedzice

Adres strony: www.djcherry.pl

pozycjonowanie www

  • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Montażowa 3b
    Pierwsze piętro

  • Kontakt telefoniczny:
  • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
  • tel. +48 33 816 58 52
  • fax. +48 33 816 58 52

Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Ziemowit Niezgoda
Mariusz Łotocki
Wojtek GacekPozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
pozycjonowanie Stron