Pozycjonowanie Bielsko

GymLine

Sklepy internetowe z urządzeniami dla siłowni zewnętrznych

najlepsze-sklepy-internetowe-bielsko-biala-1najlepsze-sklepy-internetowe-bielsko-biala-2najlepsze-sklepy-internetowe-bielsko-biala-3najlepsze-sklepy-internetowe-bielsko-biala-4najlepsze-sklepy-internetowe-bielsko-biala-5strony-www-bielsko-internetowe-mobilne-5

Jesteśmy w trakcie realizacji sklepu internetowego oferującego sprzęt wykorzystywany przy budowie coraz bardziej popularnych w naszym kraju siłowni zewnętrznych. Dla firmy z miasta Rybnik stworzyliśmy intuicyjną w obsłudze i korzystaniu przez klientów platformę sprzedaży, przedstawiającą ciekawą ofertę dla ludzi lubiących ruch i ćwiczenia fizyczne na świeżym powietrzu, a także dla firm, miast i gmin, które na swoim terenie planują takie inwestycje dla lokalnych mieszkańców. Silnik sklepu jest gruntownie przygotowany pod pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, w tym pod kątem usługi, która zdobywa coraz większy udział w wyszukiwaniu mobilnym, czyli wyszukiwanie głosowe / werbalne.

Klient: GymLine Wykonanie:

Sklepy internetowe Rybnik, Pozycjonowanie Rybnik, Pozycjonowanie Bielsko

Adres strony:

pozycjonowanie www

  • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Montażowa 3b
    Pierwsze piętro

  • Kontakt telefoniczny:
  • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
  • tel. +48 33 816 58 52
  • fax. +48 33 816 58 52

Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Ziemowit Niezgoda
Mariusz Łotocki
Wojtek GacekPozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
pozycjonowanie Stron