projektowanie stron dla casas madera producenta domow z drewna
strony internetowe casas madera bielsko biala skoczow
casamadera projekt strony www
projekt casa madera strona internetowa producenta domow drewnianych
casa madera projektowanie stron internetowych dla producenta domow z drewna bielsko 1
konfigurator domow z drewna strona internetowa casa madera
projektowanie stron dla casas madera producenta domow z drewna
projekt strony casamadera bielsko biala
projekt strony internetowej casas madera producent domow z drewna
casa madera projektowanie stron internetowych dla producenta domow z drewna bielsko

Projekt i realizacja strony internetowej dla firmy Casamadera

  • Rodzaj:: Strona internetowa
  • Klient: Projekt i realizacja strony internetowej dla firmy Casamadera
  • Adres:

Projektowanie stron internetowych dla producenta domów z drewna

Projekt strony Casa Madera czyli producenta domków drewnianych oraz domów letniskowych jak i całorocznych domów mieszkalnych z drewna urzymany jest w jasnej przejrzystej kolorstycze nawiązującej do logo firmy czyli to trawiastej zieleni oraz bieli i przyjemnego brązu. Zaprojektowana przez nas strona internetowa przedstawia ofertę modelową produkowanych przez firmę Casa Madera obiektów z drewna, w skład których wchodzą nowoczesne projekty domów mieszkalnych drewnianych, zróżnicowane architektonicznie projekty domków rekreacyjnych i letniskowych z drewna a także domki z drewna gospodarcze jak i garaże drewniane. Dodatkową ofertę firmy Casa Madera stanowią pergole ogrodowe z drewna a także zabudowania tarasów (zadaszenia) z drewna. Dodatkową funkcjonalnością jaką nasza firma wdrożyła do strony jest spersonalizowany konfigurator domów z drewna. Za pomocą zaimplementowanego konfiguratora klient może dowolnie skonfigurować model domu którym jest zainteresowany, wybierając rodzaje takiego wyposażenia jak rodzaje: Pokrycia dachu, Ocieplenia dachu, Ocieplenia podłogi, Ocieplenia ścian, Rynien, Obróbek blacharskich, Impregnację, Drzwi zewnętrznych, Okien, Zabudowy tarasu, Schodów, Okiennic, Montażu czy Przygotowania podłoża. W zależności od wybranych opcji konfigurator oblicza finalną cenę budynku brutto. Strona internetowa dodatkowo posiada galęrię zrealizowanych na gotowo domów w różnych lokalizacjach na terenie Polski i zagranicy.

Zobacz również inne strony internetowe zaprojektowane przez Exponet dla firm z branży budowlanej

Więcej na temat projektowania stron dla firm z branży budowlanej przeczytasz na podstronie: Strony internetowe dla firm z branży budowlanej

Chcesz aby nasza firma Exponet zaprojektowała i wykonała dla Ciebie nowoczesną, funkcjonalną stronę www? Skontaktuj się z nami oraz sprawdź nasz cennik wykonania stron internetowych.