Pozycjonowanie Bielsko

Sklepy internetowe Bielsko - Indilla

Profesjonalne sklep internetowe

sklepu-internetowe-bielsko-indilla-1sklepu-internetowe-bielsko-indilla-2sklepu-internetowe-bielsko-indilla-3sklepu-internetowe-bielsko-indilla-4sklepu-internetowe-bielsko-indilla-5sklepu-internetowe-bielsko-indilla-6

Zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy sklep internetowy z biżuterią orientalną. W sklepie znajduje się kilka ciekawych kategorii biżuterii w orientalnym klimacie i stylistyce. Znaleźć tam możemy kolczyki w różnym wzornictwie oraz bransoletki i naszyjniki za równo ze stali szlachetnej, stali chirurginczej wraz z elementami ozdobnymi wykorzystującymi kryształy svarowskiego. Sklepy internetowe Indilla oferują szeroki asortyment fajnej i nietuzinkowej biżuterii zarówno dla młodszej jak i dojrzałej klienteli. Oferowane przez nas sklepy internetowe opierają się na autorskim silniku zarządzania ofertą, dzięki czemu sklepy są w pełni zoptymalizowane pod pozycjonowanie. Intuicyjny w obsłudze panel administracyjny sklepu umożliwia łatwą, szybką i wygodną obsługę sklepu po stronie osoby zarządzanijącej ofertą i sprzedażą. Naszej sklepy internetowe obsługują płatności online wiodących operatorów na polskim rynku.

Klient: Sklepy internetowe Bielsko - Indilla Wykonanie:

Sklepy i strony internetowe Bielsko, pozycjonowanie stron i sklepów internetowych z biżuterią.

Adres strony: indilla.com.pl

pozycjonowanie www

  • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Montażowa 3b
    Pierwsze piętro

  • Kontakt telefoniczny:
  • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
  • tel. +48 33 816 58 52
  • fax. +48 33 816 58 52

Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Ziemowit Niezgoda
Mariusz Łotocki
Wojtek GacekPozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
pozycjonowanie Stron