Pozycjonowanie Bielsko

SoulNote

Katalog internetowy produktów Soulnote

strony-internetowe-bielsko-2020-4apozycjonowanie-strony-internetowe-bielsko-2020-4apozycjonowanie-strony-internetowe-bielsko-2020-4bpozycjonowanie-strony-internetowe-bielsko-2020-4cpozycjonowanie-strony-internetowe-bielsko-2020-4dpozycjonowanie-strony-internetowe-bielsko-2020-4epozycjonowanie-strony-internetowe-bielsko-2020-4f

Projektowanie stron internetowych w formie katalogu produktów dystrybutora wzmacniaczy, odtwarzaczy oraz przetworników japońskiej marki soulnote, firmy z miasta Warszawa. Projektujemy i wdrażamy internetowe serwisy prezentujące oferty producentów, dystrybutorów produktów z wielu branż i gałęzi gospodarki. Realizujemy nowoczesne sklepy internetowe cechujące się pełbym zoptymalizowaniem pod pozycjonowanie w Google. Nasze platformy oparte są o autorskie rozwiązania zarządzania  ich treścią, asortymentem oraz wpółpracują z szeregiem modułów funkcjonalnych wykonywanych pod kątem indywidualnych potrzeb zleceniodawców. Opracowujemy, kreujemy i publikujemy przyjazne użytkownikom platformy B2B.

Klient: SoulNote Wykonanie:

Strony internetowe Bielsko - projektowanie i wykonywanie nowoczesnych stron internetowych dla branży RTV, AGD, HiFi. Sklepy internetowe i strony z elektroniką, sprzętem radiowo-telewizyjnym oraz artykułami gospodarstwa domowego. Skuteczne i bezpiecznie pozycjonowanie stron na rynku lokalnym i ogólnopolskim firm ze wszystkich dziedzin przemysłu, usług oraz handlu.

Adres strony:

pozycjonowanie www

  • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Montażowa 3b
    Pierwsze piętro

  • Kontakt telefoniczny:
  • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
  • tel. +48 33 816 58 52
  • fax. +48 33 816 58 52

Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Ziemowit Niezgoda
Mariusz Łotocki
Wojtek GacekPozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
pozycjonowanie Stron