Pozycjonowanie Bielsko

Strony internetowe TransAvto

Strony internetowe skupu samochodów

strony-internetowe-bielsko-biala-transstrony-internetowe-bielsko-biala-trans-1strony-internetowe-bielsko-biala-trans-2strony-internetowe-bielsko-biala-trans-3strony-internetowe-bielsko-biala-trans-4strony-internetowe-bielsko-biala-trans-5strony-internetowe-bielsko-biala-trans-6

Początkiem roku 2021 zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy strony internetowe dla firmy TransAvto z miasta Czechowice-Dziedzice. Firma zajmuje się skupem samochodów używanych, autoskupem samochodów poflotowych i poleasingowych. W swojej ofercie posiada również usługę komisową. TransAvto posiada swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach. Wykonywane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane pod pozycjonowanie, są w pełni responsywne oraz posiadają wygodny i intuicyjny w obłudze manel zarządzania treścią (CMS).

Klient: Strony internetowe TransAvto Wykonanie:

Profesjonalne strony internetowe Bielsko - projektowanie oraz wykonywanie nowoczesnych responsywnych stron internetowych dla firm i podmiotów gospodarczych, również z dotacji unijnych. Strony i sklepy internetowe w abonamencie skutecznie, wysoko pozycjonowane w wyszukiwarce Google

SKUP SAMOCHODÓW CZECHOWICE

Adres strony: http://www.autoskupczechowice.pl/

pozycjonowanie www

  • PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Montażowa 3b
    Pierwsze piętro

  • Kontakt telefoniczny:
  • 8:00 - 16:00 (Pn - Pt)
  • tel. +48 33 816 58 52
  • fax. +48 33 816 58 52

Dział handlowy:

Aleksander Urbańczyk
Sławomir Jakubowski
Kacper Urbańczyk
Dział techniczny/programistyczny:

Ziemowit Niezgoda
Mariusz Łotocki
Wojtek GacekPozycjonowanie stron Bielsko

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "PPHU Exponet Aleksander Urbańczyk " z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 86 lok. 3, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
pozycjonowanie Stron