Korzyści wynikające z pozycjonowania

  • Autor: Mirek
korzysci z pozycjonowania
korzysci z pozycjonowania

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

Na pewno nie raz korzystałeś z wyszukiwarki (np. google), aby odnaleźć w sieci interesujące cię produkty i usługi. Możliwe, że dzięki temu dotarłeś do nowych dostawców i partnerów twojej firmy. Dzięki temu, że firmy te łatwo dało się odnaleźć w sieci, w bardzo prosty sposób stałeś się ich łatwym klientem. Czy chciałbyś, aby role się odwróciły? Pragniesz aby to odbiorcy docelowi twoich towarów lub usług ubiegali się o współpracę z Tobą? Aby tak się stało, twoja firma musi być łatwo odnajdywana w Internecie - medium, które od dawna wypiera konwencjonalne środki poszukiwania informacji. Inwestycja w to, aby strona twojej firmy znalazła się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach pod słowami kluczowymi dotyczącymi twojej branży, to dziś jedna z najkorzystniejszych decyzji na polu reklamy. Stosunkowo niskim kosztem docierasz ze swoją ofertą tylko do grup docelowych dla profilu twojej działalności (szukających właśnie Ciebie). Dzięki temu unikasz ponoszenia kosztów na reklamę, która trafia do odbiorców całkiem przypadkowych. W Internecie nie ma granic - dzięki temu zasięg działalności twojej firmy zwiększy się nieporównywalnie.

Jakie korzyści otrzymasz dzięki pozycjonowaniu

  1. Zwiększysz oglądalność swojej strony - twoją ofertę pozna nowa grupa odbiorców docelowych. Przez twój sklep przewiną się dziesiątki nowych potencjalnych klientów dziennie. Odnajdą Cię nowi odbiorcy i partnerzy w interesach.
  2. Zwiększy się zasięg działania twojej firmy - dotrzesz ze swoją ofertą w nowe regiony - w Internecie nie ma granic!
  3. Zaczniesz konkurować z innymi będącymi już na wyszukiwarkach firmami - być może ich teraźniejsi klienci czekają na taka okazję!
  4. Dzięki dużemu ruchowi na twojej stronie wzrośnie liczna nowych zamówień oraz kontaktów.
  5. Twoje zyski wzrosną, a twoja strona internetowa zacznie być docenianym przedstawicielem handlowym pracującym dla Ciebie 24 godziny na dobę a firma Exponet z miasta Bielsko-Biała będzie monitorować postępy w pozycjonowaniu.

Czy sprawdzałeś kiedyś jakie firmy z twojej branży są znane w sieci - miejscu, od którego praktycznie każdy dzisiaj zaczyna poszukiwania interesujących go towarów i usług? Wystarczy wejść na dowolną wyszukiwarkę internetową (np. google.pl) i wpisać słowo kluczowe opisujące twój profil działalności. Na liście wyników wyszukiwania na pewno dostrzeżesz znaną Ci i niezbyt lubianą konkurencję. Chciałbyś też się tam znaleźć rywalizując z konkurencją swoją ofertą? Jeśli nie ma Cię tam do tej pory to z każdym dniem ponosisz straty. Możesz jednak wszystko zmienić i zacząć być widocznym na czołowych miejscach liczących się wyszukiwarek. Wystarczy skorzystać z naszej oferty pozycjonowania. To takie proste!

Co otrzymasz dodatkowo?

Oprócz pozycjonowania otrzymasz od naszej firmy program statystyk umożliwiający śledzenie ilości wejść na twoją stronę. Dzięki temu naocznie zaobserwujesz niebywały wzrost oglądalności twojego serwisu internetowego. Wszystkie wejścia przedstawiane są w sposób szczegółowy oraz z podziałem na dni tygodnia i zestawienia miesięczne. Wszystkie liczby wizualizowane są za pomocą graficznych diagramów w pełni obrazujących postępy naszego wspólnego sukcesu!

Na życzenie Klienta udostępniamy monitoring pozycjoniwania. Dzięki monitoringowi dowiesz się przez jakie słowa kluczowe internauci dotarli do twojej strony w ciągu ostatnich siedmiu dni. Monitoring zawiera również bieżącą listę pozycji poszczególnych słów kluczowych na wyszukiwarkach internetowych oraz historię słów będących na pierwszych miejscach wyników od początku pozycjonowania.

Warto przeczytać: