Reklamy w wyszukiwarkach - wpływ na SEO

 • Autor: Klaudiusz
optymalizuj pod adwords
optymalizuj pod adwords

Linki Sponsorowane a Optymalizacja

Reklamy w wyszukiwarkach określane są także linkami sponsorowanymi bądź boksami reklamowymi. Reklama za pomocą linków sponsorowanych pozwalają na kontrolowaną promocję strony w Internecie. Płacąc za określoną liczbę kliknięć, zyskują Państwo możliwość natychmiastowego wypromowania strony na wyszukiwarce. Skuteczność tej formy reklamy polega na jednoczesnym oddziaływaniu na dwa najistotniejsze czynniki wpływające na ruch w promowanym z wykorzystaniem tej metody serwisie. Podstawowym aspektem tej formy promocji jest oddziaływanie bezpośrednie na użytkowników do których reklama dociera. Aby właściwie skierować kampanię na linkach sponsorowanych, należy uprzednio odpowiednio ustalić koszt kampanii, limit wydawanych pieniędzy oraz treść słów kluczowych.

Google AdWords (Linki Sponsorowane)

Co i jak!? Tylko 3 kroki aby uruchomić kampanię! Głównymi zaletami Linków sponsorowanych są: Opłaty pobierane za kliknięcia. Elastyczny sposób kampanii, ponieważ sami Państwo decydują jaką kwotę przeznaczyć na kliknięcia na dzień i okres całej kampanii. Kampania linków jest czasowa, więc może ukazywać się w najbardziej korzystnym sezonie dla Państwa branży. Linki sponsorowane to pozyskanie zorientowanego odbiorcy oraz zwiększenie oglądalności strony. Brak wiążącej umowy. Twoja strona zawsze na górze wyników wyszukiwania. Wysoka skuteczność prowadzonych działań reklamowych. Niski koszt dotarcia do Internautów. Stały dopływ Klientów i Użytkowników. Przyjazna forma reklamy - wysoka akceptacja wśród Internautów. Bezpłatna, profesjonalna pomoc w przygotowaniu Kampanii Reklamowej. Dostęp on-line do szczegółowych statystyk skuteczności Twojej reklamy. Możliwość stałego zarządzania kampanią. Maksimum precyzji w dotarciu do Internautów z Twojej grupy docelowej - swoboda doboru słów kluczowych, wyboru regionów geograficznych oraz targetowanie treścią - bezpłatna możliwość stworzenia kilku linków sponsorowanych o różnej treści i dobór do nich dowolnej liczby słów kluczowych.

Link sponsorowany jest reklamą

Pojawiającą się w wyeksponowanym miejscu na samej górze wyników wyszukiwania, Najefektywniejszą kosztowo (średni wskaźnik klikalności dla Linku Sponsorowanego wynosi ok. 5% w porównaniu z ok. 0,5-1% w przypadku reklamy banerowej), Precyzyjną (dzięki precyzyjnemu doborowi słów kluczowych lub fraz, które będą aktywowały reklamę), Skuteczną (znacząco zwiększa ruch do witryny - blisko 70% naszych reklamodawców stale przedłuża swoje kampanie reklamowe), Targetowaną (wyświetlającą się tylko Internautom, którzy poszukują konkretnych produktów i usług), Akceptowaną, lubianą i przyjazną Internautom, utożsamianą z najlepszymi wynikami wyszukiwania, Zapewniającą szeroki zasięg reklamy (każdego miesiąca z naszej sieci korzysta kilka milionów polskich Internautów).

Tylko 3 kroki aby uruchomić kampanię

 1. Krok I. Podaj nam adres strony którą chcesz reklamować poprzez linki sponsorowane, oraz podstawowe słowa przy jakich mają się pojawiać linki.
 2. Krok II. Określ dzienny budżet w złotówkach jaki chcesz przeznaczyć za wejścia na Twoją stronę poprzez linki sponsorowane.
 3. Krok III. Prześlij nam te dane za pomocą formularza kontaktoweho. Najdalej w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą aby określić szczegóły Twoich linków sponsorowanych.

Co zrobimy dla Ciebie:

 • Oszczędzasz koszt rejestracji w systemie Google AdWords
 • Dobierzemy i poszerzymy słowa kluczowe
 • Ułożymy treść reklamy w linkach
 • Uruchomimy linki sponsorowane
 • Będziemy stale kontrolować i poprawiać wyniki
 • Dostarczymy Ci pełne raporty z kampanii
 • Przewagą reklamy za pomocą linków sponsorowanych nad tradycyjnym pozycjonowaniem jest pełna kontrola budżetu, harmonogramu oraz czytelna informacja na temat rzeczywistego kosztu kampanii: ilość kliknięć, ilość wyświetleń reklamy z tym że wyświetlanie linku nie jest płatne, średnia pozycja reklamy.
 • Przygotujemy bezpłatnie i bez zobowiązań plan kampanii reklamowej,
 • Pomożemy dobrać słowa kluczowe odpowiadające Twojej Stronie,
 • Odpowiemy na każde Twoje pytanie,

Warto zobaczyć: