Pozycjonowanie stron - hosting w pozycjonowaniu

  • Autor: Olek
promowanie przez pozycjonowanie i ads
promowanie przez pozycjonowanie i ads

pozycjonowanie Bielsko - Hosting

Dobry hosting to podstawa aby w dzisiejszych czasach klient był w pełni zadowolony ze swojej strony internetowej. Parametry takie jak szybkość wczytywania się strony internetowej, ilość miejsca dostępnego dla strony czy duży miesięczny transfer danych odgrywają decydującą rolę w wyborze dokonywanym przez klienta. Dlatego tak ważne jest aby firmy tworzące strony internetowe posiadały własne serwery które mogą być skonfigurowane w taki sposób aby stworzyć najkorzystniejszą ofertę na rynku. Kiedy firma jest właścicielem serwera ograniczenia występują już tylko i wyłącznie po stronie maszyny, która zresztą może być ulepszana według potrzeb klientów. Im stabilniejszy hosting tym pewniejsze pozycjonowanie stron. Jeżeli mamy już własną stronę www z domeną, to potrzebny jest nam już tylko hosting i tutaj trzeba by było coś wybrać. Na początku sprawdźmy ile nasz strona "waży", czyli ile zajmuje miejsca na serwerze. Następnie jeżeli to jest nowa strona z nową domeną to początkowy transfer raczej nie będzie zbyt duży. Inaczej jest jeżeli domena jest już wypozycjonowana i znamy przybliżoną dzienną liczbę odwiedzin strony. Wtedy najistotniejszym parametrem jest właśnie transfer miesięczny. Jeżeli jest on wysoki to nie każdy hosting będzie nas dobry.

Po przekroczeniu limitu transferu danych konto hostingowe jak i cała strona przestaną działać, co prawda można wtedy zwiększyć limit płacąc dodatkowo, ale jest to czasochłonne. U nas hostingowe ma bardzo duży limit transferu danych i jeszcze się nie zdarzyło w historii firmy aby ktoś go przekroczył, a mamy ponad 500 klientów w tym banki i inne instytucje dla których najważniejsza jest niezawodność i dostęp do usługi 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Kolejną usługą związaną z hostingiem jest poczta e-mail. Liczbą konto pocztowych i ich aliasów także jest określona w umowie hostingowej. Poczta e-mail także ma swój limitowany transfer i albo jest on zwarty w całkowitym transferze albo jest to osobna liczba. W naszej firmie transfer poczty e-mail jest nielimitowany oraz co bardzo ważne można przesyłać bardzo duże załączniki bez żadnych dodatkowych opłat.

Poczta jest przechowywana na serwerze tak długo aż zostanie usunięta przez klienta. Kolejną istotną kwestią są backupy konta klienta. Trzeba zaznaczyć że jest to bardzo istotna kwestia, bo w przypadku przypadkowego usunięcia ważnych plików można jest w każdej chwili przywrócić z kopii bezpieczeństwa. Backupy są tworzone w ściśle określonych porach co określoną ilość czasu. W naszym przypadku jest to godzina 00.00 każdego dnia tygodnia, czyli można odzyskać backup z ostatnich 24h. I takie kopie są przechowywane przez 7 kolejnych dni, ale pozostaje kopia robiona 1 dnia każdego miesiąca i one jest przechowywana przez 2 lata czasu, czyli zawsze są kopie z ostatnich 24 miesięcy dostępne po konsultacji z administratorem, czas odzyskiwania danych w takim przypadku to do 48h , a backupy z ostatniego tygodnia to ok 120 minut. Nasz administrator jest dostępny dla Państwa 24h na dobę i zawsze bardzo chętnie rozwiąże każdy problem z jakim spotkają się nasi użytkownicy.